Son Dakika Haberleri: Buket Aydın, Nihat Doğan'a Canlı Yayında Ayar Verdi: Daha Fazlasını Biliyoruz

Buket Aydın, Nihat Doğan'a Canlı Yayında Ayar Verdi: Daha Fazlasını Biliyoruz

9 gün önce

11 ve 17 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla ifadesi alınan Nihat Doğan'ın hedef aldığı Kanal D Ana Haber sunucusu Buket Aydın, tüm Türkiye'nin önünde "Daha fazlasını biliyoruz. Doğruları söyle" dedi.

Türkücü Nihat Doğan, 11 ve 17 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla önceki gün gözaltına alınıp, ifadesinin ardından serbest bırakılmıştı.

NİHAT DOĞAN KABUL ETMEDİ

Olay ilk olarak Kanal D Ana Haber'de gündeme geldi. Çocukların anne ve babası da yaptıkları açıklama ile ünlü türkücüye yönelik suçlayıcı ifadeler kullandı. Nihat Doğan ise gerek sosyal medyadan gerekse program yaptığı televizyon kanalından iddiaları kesin bir dille yalanlayarak olayı gündeme getiren Kanal D Haber ekinine yönelik sert ifadeler kullandı.

"OLAYIN ÇOK DAHA FAZLASINI BİLİYORUZ"

Nihat Doğan'ın açıklamalarına Kanal D Ana Haber sunucusu Buket Aydın cevap verdi. Olayın çok daha fazlasını bildiklerini ve Nihat Doğan'a doğru açıklamalar yapması çağrısında bulunan Aydın, şu ifadeleri kullandı: "Kanal D Haber ve Kanal D ailesi hakkında birtakım iddialarda bulunmuş. Bizim hiçbir kurum ve kişi ile husumetimiz olmadığı gibi kendisiyle de bir husumetimiz yok. Dün kendisine cevap hakkıyla ilgili kapımızın açık olduğunu söyledik. Ancak kabul etmedi. Kendisinden bir ricamız var. Bu üzücü iddialar hakkında daha doğru açıklamalar yapması kendisi için daha iyi olacaktır. Bu arada bir detay daha... Bu olayın çok daha fazlasını biliyoruz. Ancak aile ve kızlar için en steril haliyle aktarmaya çalışıyoruz. Bence Nihat Doğan da bunu biliyordur."


YORUMLAR (1)
  • dogrucu davut: 18 yaşında milletvekili seçiliyor 17 yaşında tanımadığı birinin evine girilmeyeceğini bilmiyor 11 yaşındaki kardeşini olanları anlatsın diye yanında gezdiriyor baba çıkıyor kızıma adli tıpta muayane yaptırmak istediğini kanaldan haykırıyor bravo bazı zekilerde çıkmış bu haberin doğruluğuna inanıyor mesele beyninin olması değil mesele beyninin çalışması...hangi baba kızını bu kadar rencide edebilir ki mahkemede varsa bir suç cezası verilir bizde adalete güven tam Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır


Haluk Levent, İntihar Eden İşsiz Babanın Geride Kalan Çocukları İçin Harekete Geçti Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman, Aileleriyle Birlikte Yemek Yedi

Siirt Valisi, Havalimanı İşçilerinin Çalışmadığı Görünce Firma Yetkilisini Fırçaladı: Karşında Vali Var! Ünlü Oyuncu Kendisine Soru Soran Kadını Canlı Yayında Tokatladı!