Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi - Son Dakika

Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi

26.11.2020 19:14

Bir süredir aşk yaşayan Buket Aydın ve Emir Sarıgül ilk kez görüntülendi. Sarıgül kameraları görünce kısa yanıtlar eşliğinde hızla uzaklaşırken, Aydın da fark edilmediğini düşünerek gözlüğüyle yüzünü gizlemeye çalıştı. Ancak panikleyen Aydın'ın gözlüğü muhabirlerin karşısında düşünce yakayı ele vermiş oldu.

Aşk dedikodularını yalanlayıp "arkadaşız" dedikten sonra samimi bir şekilde öpüşürken çekilen fotoğrafları ortaya çıkan Emir Sarıgül ve Buket Aydın Bebek'te görüntülendi. Emir Sarıgül habercilere "İyi çalışmalar" dileyip uzaklaşırken, habercilerin tanımayarak Sarıgül'e ismini sorduğu Buket Aydın ise sinirlenerek arkasını döndü.

Görüntülenince bir mekana girmeye çalışan Aydın bir süre sakinleşmeye çalıştı ve o esnada çıkarttığı güneş gözlüğünü yere düşürdü. Muhabirlere sakin olmaları yönünde telkinde bulunan Buket Aydın herhangi bir açıklama yapmayacağını söyleyerek önden yürüyen Emir Sarıgül'ü takip etti.

İŞTEN İSTİFA EDİP BOŞANMIŞTI

Demirören Medya'daki görevlerinden istifa eden ardından da eşi Erce Baykal'dan boşanan Kanal D Ana Haber'in eski sunucusu Buket Aydın, Emir Sarıgül'le aşk yaşadığı iddialarını yalanlayıp "arkadaşız" demişti. Ancak ikilinin samimi bir şekilde öpüşürken çekilen fotoğrafları ile aşk ortaya çıkmıştı.

Aydın, daha önce Emir Sarıgül'le bir aracın arkasında çekilen fotoğrafının yayılması üzerine açıklama yapmış ve "Telefonumda ve Instagram hesabımda siyasetçiler, iş insanları ve sanatçılarla çekilmiş yüzlerce fotoğrafımdan sadece birini alıp kötü niyetli biçimde servis edenleri Allah'a havale ediyorum. Arkadaşım Emir Sarıgül'den de ona istemeden verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür diliyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi

Son Dakika Magazin Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (7)
  • xyz: padişah gibi hayat yaşamak,S kasa şoförlü mercedeslere binmek,binlerce gayimenkule sahip olmak,dokunulmaz olmak...kim bu adam ?vatandaşın seçtigi eski şişli belediye başkanının oğlu,sanırsın katar emiri !hesap soran yok ... Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Mesut Özil, "Geçmiş ve gelecek" mesajıyla Fenerbahçe formalı fotoğrafını paylaştı Son Dakika: Sosyal medya devi Facebook, Türkiye'ye temsilci atayacak ABD'de bir kişi korona korkusundan 3 ay havalimanında yaşadı Son Dakika! Kartepe'de 13 Ocak'ta kaybolan doktorun cansız bedenine ulaşıldı Son Dakika! Bahçeli'den Özdağ'a yapılan saldırıyla ilgili açıklama: Kim neye maruz kalmışsa önce etrafına baksın Ahmet Özhan 39 yıl sonra Tövbeler Olsun dizisinin kadrosuna dahil oldu Itır Esen'in enkaz üzerinde verdiği pozlara tepki yağınca AKUT'tan açıklama geldi Arkadaşı tarafından eve kilitlenen kadını itfaiye ekipleri kurtardı