Bulancak Belediyesi'nden Depremzede Öğrencilere Moral Yemeği - Son Dakika

Bulancak Belediyesi'nden Depremzede Öğrencilere Moral Yemeği

19.01.2012 16:20
Bulancak Belediyesi'nden Depremzede Öğrencilere Moral Yemeği, System.String[]

Bulancak İlçe Belediyesi, Van'da yaşanan deprem sonrasında ilçeye gelen öğrencilere moral yemeği verdi.

Bulancak İlçe Belediyesi, Van'da yaşanan deprem sonrasında ilçeye gelen öğrencilere moral yemeği verdi.

Bulancak Öğretmenevi'ndeki yemeğe Belediye Başkan Vekili Ahmet Cürgül, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bumin Akgün, Belediye Meclis Üyesi Esat Sakallıoğlu, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Başkan Vekili Cürgül, burada yaptığı konuşmada, Van'da yaşanan deprem sonrası ilçeye 48 öğrenci geldiğini, bu öğrencilerin moralini yüksek tutmak amacıyla bir yemek organize ettiklerini belirtti.

Cürgül, belediye olarak bu öğrencilerin aileleri sayıldıklarını ifade etti ve her zaman her konuda onlara destek olacaklarını aktardı.

- GİRESUN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bulancak Belediyesi'nden Depremzede Öğrencilere Moral Yemeği - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Oyuncu Berk Atan'ın İzmir'de yaşayan ailesi depreme evlerinde yakalandı 5'er kiloluk kırlangıç balıkları 500'er liradan satışa sunuldu Marmara Bölgesi'nde kuvvetli sağanak bekleniyor Kabe'de panik anları! Aracıyla Mescid-i Haram'a daldı Ailesinden gizlice doğum yapan 14 yaşındaki kız çocuğunun bebeği, derin dondurucuda bulundu Depremin vurduğu Seferihisar, havadan görüntülendi İzmir depreminden sonra yaptığı paylaşım infial yarattı! "Felaketi kendileri istedi" diyen şahıs yakalandı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti