Bulanık'ta "4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı" düzenlendi - Son Dakika

Bulanık'ta "4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı" düzenlendi

17.05.2022 19:57
Bulanık'ta "4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı" düzenlendi

Muş'un Bulanık ilçesindeki Murat Anadolu Lisesinde "4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı" gerçekleştirildi.

Muş'un Bulanık ilçesindeki Murat Anadolu Lisesinde "4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı" gerçekleştirildi.

Okulun bahçesinde düzenlenen sergisinin açılışında konuşan İlçe Emniyet Müdürü Aytaç Tefek, bu tür etkinliklerin öğrencilerin vizyonunu genişlettiğini belirtti.

Tefek, "Bu tür etkinlikler öğrencilerimizin ileriye farklı bir gözle bakmalarını sağlayarak, bakış açılarını zenginleştiriyor. Çocuklarımızı bir şeyler yapmanın sevinci içinde gördüm. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, bu tür etkinliklerin de devamını diliyorum." dedi.

Murat Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Karansoy ve okul yöneticileri, amaçlarının öğrencileri zihin çalışmalarına yönlendirmek ve sosyal yönlerini kuvvetlendirmek olduğunu kaydetti.

Konuşmaların ardından katılımcılar sergiyi gezerek projeler hakkında öğrencilerden bilgi aldı.

Açılışa, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Tekin Erdoğan, Esnaf ve Sanatkar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Yakup Kaya, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Bahattin Taşkıran, Şehit ve Gaziler Dernek Başkanı Tahsin Öndül, okul yöneticileri, veliler ve vatandaşlar katıldı.

YORUMLAR
500
Burhaniye Emniyetinden genel asayiş uygulaması Burhaniye Emniyetinden genel asayiş uygulaması Bingöl'de kayıp yaşlı adamın cesedi toprağa gömülü bulundu Bingöl'de kayıp yaşlı adamın cesedi toprağa gömülü bulundu
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bulanık'ta '4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı' düzenlendi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement