Bulanık'ta arıcılık kursu açıldı - Son Dakika

Bulanık'ta arıcılık kursu açıldı

23.05.2022 13:11
Bulanık'ta arıcılık kursu açıldı

Muş'un Bulanık ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi ile Tarım ve Orman İlçe Müdürlüklerinin iş birliğiyle arıcılık kursu açıldı.

Muş'un Bulanık ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi ile Tarım ve Orman İlçe Müdürlüklerinin iş birliğiyle arıcılık kursu açıldı.

İlçe Tarım ve Orman Müdürü Fırat Özoğul, bölgenin tarım ve hayvancılığına uygun olması dolayısıyla vatandaşları bu konuda bilgilendirmeye çalıştıklarını söyledi.

Vatandaşları Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde açılan kurslara yönlendirdiklerini aktaran Özoğul, "Vatandaşlarımızdan arıcılık kursu konusunda yoğun talep geldi. Biz de halk eğitim merkezi ile yaptığımız iş birliği ile Halk Eğitim Merkezi bünyesinde kursumuzu açtık. Şu anda 25 kişi kurslara devam ediyor. Katkılarından dolayı Bulanık Halk Eğitimi Merkezi Müdürümüze, eğitim veren personele teşekkür ediyorum." diye konuştu.

YORUMLAR
500
Batman'da 80 üreticiye hibeli çilek bahçesi kurulum desteği verilecek Batman'da 80 üreticiye hibeli çilek bahçesi kurulum desteği verilecek Arıcılara ekipman desteği Arıcılara ekipman desteği Vezirköprü'de hibe makine ve ekipmanlar üreticilere teslim edildi Vezirköprü'de hibe makine ve ekipmanlar üreticilere teslim edildi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bulanık'ta arıcılık kursu açıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement