Bulbul Kasırgası, Bangladeş'i vurdu: 2 ölü, 5 yaralı - Son Dakika

Bulbul Kasırgası, Bangladeş'i vurdu: 2 ölü, 5 yaralı

10.11.2019 16:54
Bulbul Kasırgası, Bangladeş'i vurdu: 2 ölü, 5 yaralı, System.String[]

Bulbul Kasırgası, Bangladeş'i bugün vurdu.

Bulbul Kasırgası, Bangladeş'i bugün vurdu. Etkisi azalarak devam eden kasırgada, 2 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı. 4 binden fazla evin ise hasar gördüğü açıklandı.

Bangladeş'in güneyinde başlayan Bulbul Kasırgası'nda 2 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı. Bangladeş Afet ve Acil Durum Bakanı Enamur Rahman, 4 bin evin hasar gördüğünü, 3 bin evde ise kısmi çökmelerin meydana geldiğini açıkladı. Öte yandan Rahman, "Bulbul Kasırgası hala etkisini sürdürüyor. Bugün öğleden sonra havanın yavaş yavaş normale döneceğini düşünüyoruz. Pazartesi ise güneşli bir gün olacak" ifadelerini kullandı.


Bulbul Kasırgası, Bangladeş'i vurdu: 2 ölü, 5 yaralı
Bulbul Kasırgası, Bangladeş'i vurdu: 2 ölü, 5 yaralı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Bulbul Kasırgası, Bangladeş'i vurdu: 2 ölü, 5 yaralı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Karabağ'ın sözde lideri Harutyan panik içinde: SİHA'ların korkusuna sığınağa girdi Son Dakika: Devlet erkanı Atatürk'ün huzurunda! İşte Erdoğan'ın Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesaj ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Apartmanın otoparkında bulunan bir buçuk metrelik yılanın yakalanma anı kamerada Cumhuriyet Bayramı'na damga vuran görüntü: Karton toplayıcıları arabalarını Türk bayraklarıyla süsledi Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek