Buldog, Kediye Söz Geçiremedi - Son Dakika

Buldog, Kediye Söz Geçiremedi

02.01.2012 13:05
Buldog, Kediye Söz Geçiremedi, System.String[]

Buldog, her zaman kullandığı yatağında evde beslenen kediyi görünce onu kaldırmak için ne yapacağını şaşırdı.

Buldog cinsi köpek, her zaman kullandığı koltuk şeklindeki yatağında evde beslenen kedinin kıvrılarak oturduğunu görünce onu kaldırmak için çaba harcadı.

Sahibi tarafından çekilen ve internetteki video paşlaşım sitelerine yüklenen görüntülerde buldog, kedinin kalkmasını isteyen hareketlerini sık sık tekrarladı. Defalarca hamle yaparak bu isteğini belli etmeye çalışan köpeğe aldırmayan kedi, patileri ile karşılık verdi. Kendisini görüntüleyen sahibinden devreye girmesini istercesine bakan ancak sonuç alamayan köpek, biraz geç olsa da, kedinin yerinden kalkmasının ardından "koltuğuna" geçti.

Buldog, Kediye Söz Geçiremedi
Buldog, Kediye Söz Geçiremedi
Buldog, Kediye Söz Geçiremedi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Buldog, Kediye Söz Geçiremedi - Son Dakika


Son Dakika

Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu Son Dakika: İzmir'de kurtarma çalışmalarının simge ismi Buse, 9.5 saat sonra enkazdan kurtarıldı 6.6 büyüklüğündeki depremde tsunami Sığacık'ı yerle bir etti İzmir'deki depremde denizde meydana gelen girdap kameralara yansıdı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 16 kullanıcı tespit edildi, 3 kişi gözaltında 6,6'lık depremin ardından milyonluk rezidanslar oturulamayacak hale geldi İzmir'deki şiddetli depremin ardından enkaz altında kalan bir kişi, mesajla yardım istedi