Bulduğu 500 Euroyu Sahibine Teslim Etti - Son Dakika

Bulduğu 500 Euroyu Sahibine Teslim Etti

02.01.2012 12:26
Bulduğu 500 Euroyu Sahibine Teslim Etti, System.String[]

Aksaray'da bir vatandaş kapalı çarşı içinde giderken yolda bulduğu 500 euroyu sahibine teslim etti.

Aksaray'da bir vatandaş kapalı çarşı içinde giderken yolda bulduğu 500 euroyu sahibine teslim etti.

Sacettin Topçu adlı vatandaş, bulduğu parayı Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne getirdi. O sırada belediyeye gelen Hatice Altınbaş adlı kadın parasını kaybettiğini söyledi. Zabıta yetkilileri, Altınbaş'a kaybettiği paranın özelliklerini ve miktarını sorunca 500 euronun kadına ait olduğu tespit edildi.

Sacettin Topçu, bulduğu 500 euroyu zabıta yetkililerinin huzurunda sahibi Hatice Altınbaş'a teslim ederek örnek bir davranış sergiledi. Kaybettiği parasına yeniden kavuşan Hatice Altınbaş parasını bulan ve kendisine teslim eden Sacettin Topçu'ya "Allah razı olsun. Günümüzde böyle duyarlı insanlar olması bizleri sevindirdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum." dedi.

Bulduğu parayı sahibine teslim ederek örnek bir davranış sergileyen Sacettin Topçu ise "Her Türk vatandaşının yapması gerekeni yaptım. Benim yerimde kim olsa aynı şeyi yapardı." ifadelerini kullandı.

Bulduğu 500 Euroyu Sahibine Teslim Etti
Bulduğu 500 Euroyu Sahibine Teslim Etti

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Bulduğu 500 Euroyu Sahibine Teslim Etti - Son Dakika


Son Dakika

Kaan Yıldırım, Hadise ile evleneceği yönündeki iddialara cevapsız kaldı Türk ayakkabı sektörünün vitrini olan fuara 108 bin TL'lik ayakkabı damga vurdu Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Şömine süsü olarak kullandığı kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı Otomobil sürücüsü, çarpıştığı motosiklet sürücüsünü suçladı: Senin üstünden araçla geçtim ne diyeyim? İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım Gözaltına alınan kadının iç çamaşırından uyuşturucu ve hassas terazi çıktı