Bülent Ersoy'a 'Kurabiye Canavarı' Benzetmesi - Son Dakika

Bülent Ersoy'a 'Kurabiye Canavarı' Benzetmesi

21.10.2013 10:29
Bülent Ersoy'a 'Kurabiye Canavarı' Benzetmesi

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy, sunuculuğunu yaptığı programında giydiği kıyafetle Susam Sokağı'nın unutulmaz karakteri Kurabiye Canavarı'na benzetildi.

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy, sunuculuğunu yaptığı Bülent Ersoy Show programında giydiği kıyafetle sosyal paylaşım sitesi Twitter'da Türkiye gündemine girdi.

Ünlü şarkıcının kıyafeti üzerine Twitter'da binlerce yorum yapıldı. Ersoy'un kıyafeti Susam Sokağı'nın unutulmaz karakteri Kurabiye Canavarı'na benzetildi.

Twitter'da Bülent Ersoy yorumları:

- Bülent Ersoy, Kurabiye Canavarı olmuş!!!

- Bülent Ersoy'u izleyince Susam Sokağındaki Kırpık ve Kurabiye Canavarı aklıma geldi

- Kurabiye canavarı canavar olalı böyle eziyet çekmediiii...

- Bülent Ersoy'la nostalji kuşağı'nda;" susam sokağı":kırpık, kurabiye canavarı ve minik kuş tek bir kostümde Bülent Ersoy'da hayat bulmuş:)

- Dünyanın en güzel sesli kurabiye canavarı şu anda Show'da

- Bülent Ersoy'u her Tv'de gördüğümde artık kıyafetlerine şaşırmayacağım diyorum ama o ne yapıp edip her seferinde beni şaşırtmaya devam ediyor.

- Halay çeken Bülent Ersoy görüntüsünü beynimizden atabilmek için ülkecek uzun bir elektroşok tedavisine ihtiyacımız var.

- Bülent Ersoy sadece sahne kıyafetiyle bile TT olabiliyor, demek programda bir konuğu filan tokatlasa dünyayı geçtim kainatta TT olur.

- Show tv 'Bülent Ersoy Şov'la Flash tv'nin tahtını sallamaya başladı. sürekli halay çekiliyor.

- Bülent Ersoy kuluçkadan kalkıp yayına çıkmış resmen...

- Bir gün Bülent Ersoy Show'a davet edilirsem nasıl bir kıyafet giyerim diye düşünüyorum... Mesela şöyle kırmızı parıldayan kumaştan bir takım!

- Bülent Ersoy Show'da konuk Fatih Ürek'miş. Ajdar da olsaydı muhteşem üçlü tamamlanırdı.

- Bülent Ersoy'u izleyememek.. çok şey kaçırdım sanırım :P

- Samanyolu tv de tehlikeli yaratıklar filmi, Show tv de tehlikeli Fatih Ürek yılan dansıyla tatilin son gününün içine etti :)

- Tanrım şu anda sanat Fatih Ürek'in göbeğinde KATLEDİLİYOR!!!

- Yılanlar yılanlığından utandı fatih Ürek

- Fatih Ürek'in yılan dansı yaptığı bu dünyada hiçbir şey için direnmek istemiyorum.

YORUMLAR
500
Sedat Peker'in son görüntüsünü eşi paylaştı: Koşulları zorlayıp çekip paylaşıyorum sizler için Sedat Peker'in son görüntüsünü eşi paylaştı: Koşulları zorlayıp çekip paylaşıyorum sizler için Fenerbahçe, 5 yıldızlı logosunu paylaştı, Galatasaray 'göndermeli' günaydın mesajıyla karşılık verdi Fenerbahçe, 5 yıldızlı logosunu paylaştı, Galatasaray 'göndermeli' günaydın mesajıyla karşılık verdi İngiliz ordusunun sosyal medya hesapları hacklendi İngiliz ordusunun sosyal medya hesapları hacklendi
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Medya Bülent Ersoy'a 'Kurabiye Canavarı' Benzetmesi - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement