Bülent Ersoy'dan Çarpıcı Açıklama: Diğer Tarafa Az Kaldı - Son Dakika

Bülent Ersoy'dan Çarpıcı Açıklama: Diğer Tarafa Az Kaldı

20.01.2019 20:43

Müziğin Divası Bülent Ersoy, hayranlarıyla buluştuğu konserde çarpıcı açıklamalarda bulunarak, "Diğer tarafa az kaldı." ifadelerini kullandı.

Müziğin Diva'sı olarak tanınan Bülent Ersoy, önceki gün hayranlarıyla buluştuğu konserde yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Ersoy, "Diğer tarafa az kaldı." sözleriyle çarpıcı bir itirafta bulundu.

"ZEKİ MÜREN'İN YANINA GİDECEĞİM"

Bülent Ersoy, hayranlarıyla buluştu. Usta sanatçı sevenleriyle ettiği sohbet esnasında "Diğer tarafa az kaldı." sözleriyle dikkat çekti. Şarkı aralarında dinleyicilerle sohbet eden Diva, "20-25 yıl daha yaşarım. Diğer tarafa az kaldı. Bu dünya ile kontratımız bitiyor. Zeki Müren ve Müzeyyen Senar'ın yanına gidip, beraber şarkı söyleyeceğim." açıklamasını yaptı.

Bülent Ersoy'dan Çarpıcı Açıklama: Diğer Tarafa Az Kaldı

Son Dakika Magazin Bülent Ersoy'dan Çarpıcı Açıklama: Diğer Tarafa Az Kaldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (32)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Banu Alkan'dan şaşırtan itiraf: Türkiye'nin Kültür Bakanı olmak istiyorum "Başıma talih kuşu kondu" diyen taksici hatalı basım 50 TL'yi 50 bin TL'ye satışa çıkardı "Ne bakıyorsun?" tartışmasında silahlar çekildi: 1'i ağır 2 yaralı Erdoğan'ın yaptığı atamalarda dikkat çeken Berat Albayrak detayı! Görevden alınan 2 isme yeni görev Bir Başkadır'ın başrol oyuncusu Öykü Karayel, performansıyla tam not aldı Lüks otelde dehşet! Yönetici, çalışanını odaya kapatarak cinsel saldırıda bulundu Ünlü oyuncu Mehmet Akif Alakurt, Instagram'da bir takipçisini açık bir şekilde ölümle tehdit etti Hollanda'da Türkiye'yi parçalanmış gösteren harita, Türk vekilin tepkisi üzerine düzeltildi