Çocuklarıyla aynı pozu veren ünlü oyuncular, takipçilerini kırdı geçirdi - Son Dakika

Çocuklarıyla aynı pozu veren ünlü oyuncular, takipçilerini kırdı geçirdi

Yakın dostlar Bülent Şakrak, Erkan Kolçak Köstendil ve Ali Atay, oğullarının verdiği pozun aynısını vererek Instagram'dan paylaştı. Babaların verdiği poz ise takipçilerini kahkahaya boğdu.

Bülent Şakrak, Instagram hesabından Erkan Kolçak Köstendil ve Ali Atay ile birlikte çekilen fotoğrafı paylaştı. Yakın arkadaş olan üç oyuncunun çocuklarıyla birlikte aynı pozu vermesi sevenlerini güldürdü.

Oyuncu Bülent Şakrak, Instagram hesabından Erkan Kolçak Köstendil - Cansu Tosun, Ali Atay – Hazal Kaya çiftlerinin çocukları ve oğlu Ali'nin de bulunduğu kareyi "babalar ve oğulları" notuyla paylaştı. Şakrak, paylaştığı fotoğrafla 2 hafta önce dünyaya gelen Marsel'in yüzünü de ilk kez göstermiş oldu.

İşte ünlü isimlerin güldüren pozu...

Bülent Şakrak'tan yeni paylaşım: Babalar ve oğulları...
Çocuklarıyla aynı pozu veren ünlü oyuncular, takipçilerini kırdı geçirdi

Haber Yayın Tarihi: 05.08.2020 09:43

Son Dakika Magazin Çocuklarıyla aynı pozu veren ünlü oyuncular, takipçilerini kırdı geçirdi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Yunanistan'ın bir numaralı gündemi Türkiye olmaktan çıktı OECD tahminlerine göre Kovid-19'dan en az etkilenecek 3. ülke Türkiye Korona testi pozitif çıkınca 4. kattan atlayan kadın, şans eseri kurtuldu Bu acının tarifi yok! Acılı anne, bir evladını daha trafik kazasına kurban verdi Mezbahada kuzulara uygulanan işkence kamerada! Sosyal medyada yayınlamak için çektikleri video 14 yaşındaki çocuğun hayatını kararttı Telefonla döner siparişi verirken ''Mayonez ister misiniz?'' sorusuna sinirlendi, iş yerini silahla bastı Son 75 yılın en sıcak eylül ayını yaşayan Antalya'da şehri nem bulutları kapladı