Son Dakika Haberleri: Bülent Sayar, AK Parti Nazilli İlçe Başkanlığına Aday Oldu

Bülent Sayar, AK Parti Nazilli İlçe Başkanlığına Aday Oldu

2 yıl önce

Nazilli ‘de kongre öncesi yapılacak olan temayül yoklamasına Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Nazilli İlçe Başkanlığı için beş isim başvuruda bulundu.

Bülent Sayar, AK Parti Nazilli İlçe Başkanlığına Aday Oldu, System.String[]
Nazilli 'de kongre öncesi yapılacak olan temayül yoklamasına Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Nazilli İlçe Başkanlığı için beş isim başvuruda bulundu. 16 Aralık Cumartesi günü saat 16.00'da yapılacak olan temayül yoklaması öncesine kadar yeni adayların çıkabileceği de öğrenilirken mevcut Başkan Ramazan Satılmış'da adaylar arasında yer alıyor.

AK Parti Aydın İl Başkanı Ahmet Ertürk'ün ilçe başkan adaylarının belirlenmesi için temayül yoklaması yapacaklarını açıklamasının ardından ilçe teşkilatlarında hareketlilik başladı. Nazilli'de ilçe başkanlığına 5 isim talip oldu. Mevcut İlçe Başkanı Ramazan Satılmış'ın yanısıra Eşref Ayhan, Engin Meriç, Hilmi Volaka ve son olarak Cuma günü akşam saatlerinde adaylık dilekçesini AK Parti Nazilli İlçe yönetimine sunan Bülent Sayar'da adaylığını açıkladı. 1974 Nazilli doğumlu olan Sayar, 1999-2009 yılları arasında Karacasu Yenice Belde Belediye Başkanı olarak görev yapmıştı. Sayar, 2004 yılından bu yana da Nazilli Sol sahil Sulama Birliği Başkanlığı görevini de halen sürdürüyor. "Teşkilatımız destekler, genel merkezimiz de takdir ederse Nazilli İlçe Başkanı olarak görev almak istiyorum" diyen Sayar Nazilli'ye ve partisine ilçe başkanı olarak hizmet etmeye hazır olduğunu belirtti.

Temayül yoklamaları iki gün sürecek

Temayül yoklamaları koordinatör milletvekilleri gözetiminde yapılacak. AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ömer Ünal gözetiminde Cumartesi günü saat 11.00'de Efeler, saat 16.00'da Nazilli, Pazar günü saat 11.00'de Kuşadası, saat 16.00'da Söke, saat 21.00'de Didim; AK Parti İzmir eski Milletvekili Ali Aşlık gözetiminde Cumartesi günü saat 11.00'de Germencik, saat 16.00'da İncirliova, Pazar günü saat 11.00'de Koçarlı, saat 16.00'da Köşk; AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur gözetiminde Cumartesi günü saat 11.00'de Karpuzlu, saat 16.00'da Çine, Pazar günü saat 11.00'de Sultanhisar, saat 16.00'da Yenipazar ve Muğla eski Milletvekili Mehmet Nil Hıdır gözetiminde Cumartesi saat 11.00'de Buharkent, saat 16.00'da Kuyucak, Pazar günü saat 11.00'de Bozdoğan ve saat 16.00'da Karacasu'da temayül yoklamaları gerçekleştirilecek. - AYDIN
Haber Yayın Tarihi: 16.12.2017 08:42 Kaynak: İHAKazayla su borusunu kıran çiftçi içinden çıkanları görünce şaşkına döndü Suriyeli sığınmacıların sınır dışı işlemleri hız kazandı! 400 sığınmacı İdlib'e gönderildi Yanında getirdiği evcil hayvan için kavga eden kadın, trene 2 saat rötar yaptırdı