Bulgaristan'da kabine koronavirüs karantinasında - Son Dakika

Bulgaristan'da kabine koronavirüs karantinasında

24.10.2020 12:05
Bulgaristan'da kabine koronavirüs karantinasında, System.String[]

Koronavirüs salgınında ikinci dalganın yaşandığı Avrupa ülkelerinde rekor vaka artışları kaydedilmeye devam ediyor.

Koronavirüs salgınında ikinci dalganın yaşandığı Avrupa ülkelerinde rekor vaka artışları kaydedilmeye devam ediyor. Bulgaristan'da Başbakan Boyko Borisov'un ardından Bayındırlık Bakanı Petya Avramova Tarım Bakanı Desislava Taneva ve Maliye Bakanı Kiril Ananiev'in de karantinaya girdiği öğrenildi.

Dünya çapında koronavirüs vaka sayısı 45 milyona tırmanırken, koronavirüs salgınının merkez üslerinden biri haline gelen Avrupa'da da ikinci dalga korkusu baş gösterdi. Bulgaristan'da Başbakan Boyko Borisov, Bayındırlık Bakanı Petya Avramova Tarım Bakanı Desislava Taneva ve Maliye Bakanı Kiril Ananiev'in karantinaya girdiği öğrenildi. Sofya Sağlık Müfettişliği Covid-19 taşıyıcısı kabine üyeleriyle temasta olan Başbakan ve kabine üyelerinin evlerinde kalmaları konusunda uyarıda bulundu. Ülkede salgından bu yana 1077 kişinin koronavirüsten hayatını kaybettiği öğrenildi.


Bulgaristan'da kabine koronavirüs karantinasında

Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Bulgaristan'da kabine koronavirüs karantinasında - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti İtalya'da veri hatası nedeniyle bir hafta sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor Erkek arkadaşı, 16 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Mide bulandıran olay karnı büyüyünce ortaya çıktı Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in küvet sahnesi gündeme damga vurdu Yasmin Erbil kırmızı elbiseli pozuyla nefesleri kesti