Bumads'den Büyük Sürpriz - Son Dakika

Bumads'den Büyük Sürpriz

14.02.2012 14:25
Bumads'den Büyük Sürpriz

Dijital dünyanın en iyileri için geri sayım başladı.

MIXX AWARDS 2011 ÖDÜL GECESİNDE BUMADS'DEN BÜYÜK SÜRPRİZ

Mixx Awards 2011'in lider sponsoru olan dijital reklam platformu Bumads, reklam dünyasını şaşırtmaya hazırlanıyor. 22 Şubat 2012'de Koç Müzesi'nde gerçekleşecek Mixx (Marketing and Interactive Excellence) Awards 2011 ödül töreninde, gecenin katılımcılarını büyük bir sürpriz bekliyor.

IAB Amerika'nın lisansıyla bu yıl ikincisi düzenlenecek Mixx Awards (Marketing Intelligence and Excellence), sektörün alışılagelmiş yarışmalarının aksine interaktif reklam kampanyalarını performanslarıyla birlikte değerlendiriyor. Markaların sosyal medyadaki rotalarını belirleyen Bumads'in lider sponsor olduğu Mixx Awards 2011'de reklam dünyasının yıldızları belirlenecek. Reklam sektörünün dahi çocuklarının davetli olduğu törende, gecenin heyecan yaratacak sürprizi ise Bumads'den gelecek.

Dijital pazarlama iletişimi sonuç getirir

'Dijital Pazarlama İletişimi Sonuç Getirir' mottosu, Mixx Awards 2011 değerlendirme sürecinin ana eksenini oluşturacak. Mixx Awards 2011 ödülleri, jürinin 16 Şubat 2012'de bir araya gelerek yaptığı ana değerlendirmenin ardından, tekil kategoriler ve kampanya kategorileri olmak üzere iki ana başlık altında 25 farklı alt kategoride dağıtılacak. Kazanan çalışmalar arasından uygun nitelikte olanların, yarışmanın Avrupa ayağı olan Mixx Europe'a katılmaya hak kazanacağı geceye, ajanslar ve reklamverenler birlikte katılacak. Marka ve ajansların dijital reklam dünyasındaki yeni iş ortağı Bumads de gecede açıklayacağı sürpriz ile reklamcıları şaşırtacak.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Çin Dışişleri Sözcüsü: ABD'nin 'Demokrasi Zirvesi' Bölünmeyi ve Çatışmayı Tetikliyor Çin Dışişleri Sözcüsü: ABD'nin 'Demokrasi Zirvesi' Bölünmeyi ve Çatışmayı Tetikliyor ABD'nin tarihi kasabasında ramazanda camiden ezan sesi yükseldi ABD'nin tarihi kasabasında ramazanda camiden ezan sesi yükseldi ABD'li boksör, Putin'e ringde seslenerek Rus vatandaşlığı istedi ABD'li boksör, Putin'e ringde seslenerek Rus vatandaşlığı istedi

Son Dakika Güncel Bumads'den Büyük Sürpriz - Son Dakika


Advertisement