Bumerang Ödülleri'nde Final Heyecanı - Son Dakika

Bumerang Ödülleri'nde Final Heyecanı

03.12.2013 15:20
Bumerang Ödülleri'nde Final Heyecanı
, System.String[]

iGaranti ana sponsorluğunda 5 Aralık Perşembe günü düzenlenecek olan Bumerang Ödülleri'nde sıra final heyecanına geldi.

Yoğun bir sms katılımı sonrasında blog dünyasının "en"lerinin yer aldığı ilk 10 belirlendi. Daha sonra gerçekleşen jüri değerlendirmesi ile ilk 3'e kalan bloggerlar bugün http://bumhaber.hurriyet.com.tr adresinde açıklandı. iGaranti'nin ana sponsorluğunda, 5 Aralık gecesi Babylon'da gerçekleşecek ödül töreninde Bumerang Bloggerları, ödüllerine kavuşacak.

İşte ilk 3'e kalan blogların listesi:

iGaranti En Sosyal Blog

En Çalışkan Blog

· www.momsblognote.blogspot.com
· www.bencetatil.com
· www.aristolog.com
· www.bebekveben.com
· www.ondagordum.com
· www.grafikadam.net

En Tarz Blog

En Bilge forum

· www.oscarfavorite.com
· www.maxigame.org/forum
· www.kafkaokur.com
· www.gtaturk.com/forum
· www.oyascuisine.com
· www.formulabir.net

En Uzman Blog

En İyi Yerel Site

· www.yoldaolmak.com
· www.29saat.com
· www.sirtcantalilar.com
· www.aktuelege.com
· www.sinematopya.com
· www.burdurweb.com

"İyi İçerik Atölyesi" nde sosyal medyaya ve iyi içeriğin sırlarına dair konuşulmayan kalmayacak

Ödül töreni öncesinde birbirinden değerli konuşmacıların yer aldığı "İyi İçerik Atölyesi" Hilton Convention Center'da gerçekleştirilecek. Atölye'de Garanti Bankası Şubesiz Bankacılık Birim Müdürü Deniz Güven ve L'Oreal Türkiye Pazarlama Müdürü Beyza Kapu, markaların online platformlardaki başarılı faaliyetlerinden örnekler aktaracak. Ünlü Komedyen ve Radyocu Ceyhun Yılmaz, sosyal medyanın etkin kullanımına dair sırlarını paylaşacak. Almanya'nın en büyük moda networkü Stylebook'un Ürün Müdürü Juliane Grundwaldt'ın konuşması ise, moda blogcularının ufkunu açacak. Ayşe Arman, Deniz Berdan, Ertuğrul Özkök, Ömür Özdemir ve Arda Erdik'in katılımıyla gerçekleşecek olan panel ise katılımcılara öğretici ve keyifli dakikalar yaşatacak.

"İyi İçerik Atölyesi" sonrası Babylon'da gerçekleşecek ödül töreni , aylardır süren heyecanlı bekleyişi sona erdirecek. Ödüller dağıtıldıktan sonra katılımcılar, Amariszi ve Bedük'le geceye devam edecek.

Bumerang Ödülleri'nde Final Heyecanı

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Bumerang Ödülleri'nde Final Heyecanı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ali Koç: 10 senede üç şampiyonluk verdik, her şeyin değişebileceğini biliyoruz Ali Koç: 10 senede üç şampiyonluk verdik, her şeyin değişebileceğini biliyoruz Pelkas, Başakşehir'e attığı golle efsane Alex de Souza'yı yakalamayı başardı Pelkas, Başakşehir'e attığı golle efsane Alex de Souza'yı yakalamayı başardı Ezel dizisinin Ömer'i İsmail Filiz, 'Barbaroslar'a transfer oldu Ezel dizisinin Ömer'i İsmail Filiz, 'Barbaroslar'a transfer oldu Harun Tekin, uzaktan gol yemede rekora doğru koşuyor Harun Tekin, uzaktan gol yemede rekora doğru koşuyor Son Dakika: Türkiye'de 18 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 318 kişi vefat 55 bin 802 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 18 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 318 kişi vefat 55 bin 802 yeni vaka tespit edildi İki otomobil çarpıştı, araçlar hurdaya döndü! 9 kişi yaralı İki otomobil çarpıştı, araçlar hurdaya döndü! 9 kişi yaralı Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Final kararı alan Akıncı dizisindeki harita detayı, Azerileri kızdırdı Final kararı alan Akıncı dizisindeki harita detayı, Azerileri kızdırdı