Bumerang Ödülleri'nde Final Heyecanı - Son Dakika

Bumerang Ödülleri'nde Final Heyecanı

03.12.2013 15:20
Bumerang Ödülleri'nde Final Heyecanı
, System.String[]

iGaranti ana sponsorluğunda 5 Aralık Perşembe günü düzenlenecek olan Bumerang Ödülleri'nde sıra final heyecanına geldi.

Yoğun bir sms katılımı sonrasında blog dünyasının "en"lerinin yer aldığı ilk 10 belirlendi. Daha sonra gerçekleşen jüri değerlendirmesi ile ilk 3'e kalan bloggerlar bugün http://bumhaber.hurriyet.com.tr adresinde açıklandı. iGaranti'nin ana sponsorluğunda, 5 Aralık gecesi Babylon'da gerçekleşecek ödül töreninde Bumerang Bloggerları, ödüllerine kavuşacak.

İşte ilk 3'e kalan blogların listesi:

iGaranti En Sosyal Blog

En Çalışkan Blog

· www.momsblognote.blogspot.com
· www.bencetatil.com
· www.aristolog.com
· www.bebekveben.com
· www.ondagordum.com
· www.grafikadam.net

En Tarz Blog

En Bilge forum

· www.oscarfavorite.com
· www.maxigame.org/forum
· www.kafkaokur.com
· www.gtaturk.com/forum
· www.oyascuisine.com
· www.formulabir.net

En Uzman Blog

En İyi Yerel Site

· www.yoldaolmak.com
· www.29saat.com
· www.sirtcantalilar.com
· www.aktuelege.com
· www.sinematopya.com
· www.burdurweb.com

"İyi İçerik Atölyesi" nde sosyal medyaya ve iyi içeriğin sırlarına dair konuşulmayan kalmayacak

Ödül töreni öncesinde birbirinden değerli konuşmacıların yer aldığı "İyi İçerik Atölyesi" Hilton Convention Center'da gerçekleştirilecek. Atölye'de Garanti Bankası Şubesiz Bankacılık Birim Müdürü Deniz Güven ve L'Oreal Türkiye Pazarlama Müdürü Beyza Kapu, markaların online platformlardaki başarılı faaliyetlerinden örnekler aktaracak. Ünlü Komedyen ve Radyocu Ceyhun Yılmaz, sosyal medyanın etkin kullanımına dair sırlarını paylaşacak. Almanya'nın en büyük moda networkü Stylebook'un Ürün Müdürü Juliane Grundwaldt'ın konuşması ise, moda blogcularının ufkunu açacak. Ayşe Arman, Deniz Berdan, Ertuğrul Özkök, Ömür Özdemir ve Arda Erdik'in katılımıyla gerçekleşecek olan panel ise katılımcılara öğretici ve keyifli dakikalar yaşatacak.

"İyi İçerik Atölyesi" sonrası Babylon'da gerçekleşecek ödül töreni , aylardır süren heyecanlı bekleyişi sona erdirecek. Ödüller dağıtıldıktan sonra katılımcılar, Amariszi ve Bedük'le geceye devam edecek.

Bumerang Ödülleri'nde Final Heyecanı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Bumerang Ödülleri'nde Final Heyecanı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Messi ile kriz yaşayan Barcelona Başkanı Bartomeu istifa etti Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin telefonda görüştü! Dağlık Karabağ'daki son durum ele alındı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Freni patlayan araç uçuruma yuvarlandı! 1 kişi hayatını kaybetti Ermenistan ordusunun Berde'deki roketli saldırısında yaralanan siviller korku dolu anları anlattı Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar