Buna Balotelli Bile Güler! - Son Dakika

Buna Balotelli Bile Güler!

19.02.2012 12:30
Buna Balotelli Bile Güler!, System.String[]

UEFA Avrupa Ligi'nde Porto ile Manchester City arasında oynanan olaylı maçın yankıları sürüyor! Dragoa Stadı'nda oynanan maçta Portolu taraftarların Balotelli ve Yaya Toure'ye ırkçı saldırılarda bulunduğu iddia edilmiş ve bu iddialar görüntüler...

UEFA Avrupa Ligi'nde Porto ile Manchester City arasında oynanan olaylı maçın yankıları sürüyor! Dragoa Stadı'nda oynanan maçta Portolu taraftarların Balotelli ve Yaya Toure'ye ırkçı saldırılarda bulunduğu iddia edilmiş ve bu iddialar görüntüler ile de desteklenmişti.

Yaşanan olayların ardından UEFA'nın soruşturma açması için hazırlık yapan Manchester City'e Porto'dan ilginç bir cevap geldi. Porto'nun basın sözcüsü Rui Cerqueira, Balotelli ve Yaya Toure'ye ırkçı saldırıların olmadığını, söz konusu tezahüratların aslında yanlış anlaşıldığını dile getirdi.

Karşılaşmanın başından sonuna kadar sportmenliğie aykırı bir durumun yaşanmadığını dile getiren Cerqueira, "Maçı izleyen herkesin gördüğü gibi Dragao'da herhangi bir olay yaşanmadı. Olayları gündeme getirmeye çalışan sadece basit bir grup. UEFA delegeleri bile yaşandığı iddia edilen olayların farkında değil" ifadelerini kullandı.

Kun Agüero ve Hulk için yapılan tezahüratların ırkçı söylemler ile karıştırılabileceğini belirten Cerqueira, Taraftarlar "Kun Kun Kun, Hulk Hulk Hulk" diye bağırıyordu. Bu sözler ırkçı söylemler ile karıştırılabilecek yapıda. Belki de bu sözler yanlış anlaşılmıştır" dedi.

IRKÇI SALDIRILAR KAMERALARA BÖYLE YANSIMIŞTI!

%%EMBEDVIDEO_2846%%

Buna Balotelli Bile Güler!
Buna Balotelli Bile Güler!
Buna Balotelli Bile Güler!

- Kaynak: Sporx.com

Son Dakika Spor Buna Balotelli Bile Güler! - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüse yakalanan Ronaldo tarzını değiştirdi, uzayan saçlarını kazıdı Son Dakika! Paşinyan'dan gerilimi tırmandıran sözler: Rusya'dan ümidi kestim, kendimizi savunacağız Giresunspor, yenik duruma düştüğü maçta Adanaspor'u 4-3 mağlup etti Şarkıcı Ebru Polat, evine gelen elektrik ve doğal gaz faturasına veryansın etti Rus medyası Türk SİHA'larını konuşuyor: Rusya SİHA savaşına hazır değil 4 el ateş ettiği ablasını öldürüp soğukkanlılıkla anlattı: Namusumuza leke getirdi Akılalmaz plan! İlişkilerini başkalarına anlatan eski sevgilisini günlük kiralık eve çağırıp öldürmüş Dağlık Karabağ'da 112 ton altını kaptırmak istemeyen Rus şirket bölgeye silah ve asker yığıyor