Son Dakika Haberleri: Polis, Bunalıma Girip Satırla Dehşet Saçan Sarhoş Adamı Duvarı Kırarak Durdurdu!

Polis, Bunalıma Girip Satırla Dehşet Saçan Sarhoş Adamı Duvarı Kırarak Durdurdu!

8 ay önce

Adana'da bunalıma giren alkollü vatandaş, satırla kendisine zarar vererek polise taş ve sopayla saldırdı. İstinat duvarının arkasına saklanarak satırla direnen adamı, polis duvarı kırarak engelledi.

Adana'da, bunalıma giren ve eline aldığı satırla kendisine zarar veren Serkan K. (37), uzun süren uğraşlar sonucu etkisiz hale getirildi.

ALKOL ALIP ELİNE ALDIĞI SATIRLA KENDİNE ZARAR VERMEYE BAŞLADI

Ceyhan ilçesine bağlı Muradiye Mahallesi'nde, bunalım geçiren ve alkollü olduğu iddia edilen Serkan K., eline aldığı satırla çevreye zarar vermeye başladı. Yalnız yaşadığı evin güneş enerjisi camlarını satırla kıran Serkan K., kapıları kilitleyerek kimseyi yanına yaklaştırmadı.

TAŞ SOPAYLA SALDIRINCA POLİS, BİBER GAZIYLA MÜDAHALE ETTİ

Kendisini sakinleştirmeye çalışan polislere de taş, cam ve sopa ile karşılık veren Serkan K.'ya ekipler biber gazıyla müdahale etti.

İSTİNAT DUVARININ ARKASINA SAKLANIP DİRENDİ

Evin kapısını kırarak içeri giren polisleri gören Serkan K., yaklaşık bir saat iki evin arasındaki istinat duvarının arasına gizlenerek direndi. Kendisini ikna etmeye çalışan polis ve vatandaşlara zor anlar yaşatırken, mahalle sakinleri de biber gazından etkilendi.

POLİS DUVARI KIRARAK DURDURDU

Uyarılara ve biber gazına aldırış etmeyen Serkan K.'yı polis duvarı balyozla kırarak saklandığı yerde yakaladı. Polise direnen Serkan K., ambulansla Ceyhan Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak, tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


YORUMLAR


Dodurga'da 14 Milyon Ton Kömür Rezervi Bulunuyor Ünlü Deprem Tahmincisi Frank Hoogerbeets'ten Korkutan Uyarı: Mega Deprem Olacak

Türkiye'nin En Köklü Otobüs Firmalarından Olan Ulusoy İçin İflas Kararı Verildi