"Burada Müzik Var" Bir Gecede 4 Muhteşem Konser ile Başlıyor - Son Dakika

"Burada Müzik Var" Bir Gecede 4 Muhteşem Konser ile Başlıyor

26.09.2018 15:25
"Burada Müzik Var" Bir Gecede 4 Muhteşem Konser ile Başlıyor

28 Eylül'de başlayıp 7 Ekim'e kadar sürecek Ada Müzik Günleri'nde İstanbullular unutamayacakları anlar yaşayacak.

İstanbul'da sonbaharı farklı ve benzersiz kılacak "Burada Müzik Var" etkinlikleri başlıyor.

Moda Kayıkhane'de 9 gece boyunca, 2 farklı sahnede 27 ayrı performans içerisinde 42 sanatçının sahne alacağı Ada Müzik Günleri'nde, daha önce hiçbir yerde dinleyici karşısına çıkmamış özel programlar da müzikseverlerle buluşacak.

28 Eylül gecesi konser serisi Ezgi Aktan ile başlayacak. Grup Gündoğarken'in Vasiliki Papageorgiou'yu konuk edeceği konserinin ardından sahneye Birsen Tezer çıkacak. Türkiye'de en etkileyici caz şarkıcılarından biri olarak kabul edilen ve büyülü sesiyle herkesi kendine hayran bırakan Birsen Tezer'e ise Aylin Aslım konuk olacak. Etkinliklerin ilk gecesi Kolektif İstanbul'un konseriyle sona erecek.

29 Eylül Cumartesi günü ise Burcu Tatlıses, Bülent Ortaçgil ve Bulutsuzluk Özlemi müzikseverler ile yine Moda Kayıkhane'de buluşacak.

YORUMLAR
500
Atilla Volga... YILIN ÖZGÜN MÜZİK SÖZ VE MÜZİK YAZARI' ÖDÜLÜNE DEĞER BULUNDU! Atilla Volga... YILIN ÖZGÜN MÜZİK SÖZ VE MÜZİK YAZARI' ÖDÜLÜNE DEĞER BULUNDU! İzmir Rooftop Festivale Yoğun Katılım İzmir Rooftop Festivale Yoğun Katılım Soner Sarıkabadayı Zirvede Soner Sarıkabadayı Zirvede
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Burada Müzik Var' Bir Gecede 4 Muhteşem Konser ile Başlıyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement