Son Dakika Haberleri: Burak Özçivit Film Setinden Yaptığı Paylaşımla Kafaları Karıştırdı

Burak Özçivit Film Setinden Yaptığı Paylaşımla Kafaları Karıştırdı

8 gün önce

Balayından dönen Burak Özçivit, "Kardeşim Benim 2" filminin setinde babasıyla birlikte çekildiği fotoğrafı "Baba oğul çalışmaca" notuyla paylaştı. "Film kadrosunda Özçivit'in babası da mı var?" sorusu akıllara geldi.

Geçtiğimiz günlerde  Fahriye Evcen'le dünya evine giren  Burak Özçivit, balayından döner dönmez soluğu sette almıştı. Bir süredir çekimler için  Çanakkale'de bulunan  Burak Özçivit, Kardeşim Benim 2 filminin setinden rol arkadaşları ve babası ile fotoğrafını paylaştı.

"BABA OĞUL ÇALIŞMACA"

Fotoğrafın altına babası ile ilgili bir not yazan  Burak Özçivit kafaları karıştırdı. Paylaştığı fotoğrafa "Baba oğul çalışmaca, kadro tamam" notunu düşen  Burak Özçivit, akıllara filmin kadrosuna babası da mı dahil oldu sorusunu getirdi.

İşte  Burak Özçivit'in  Instagram paylaşımı:


Hadise Evleneceği Adam İçin Kriterlerini Sıraladı: 5 Çocuk Yapmaktan Korkmayacak Ali Ağaoğlu'nun Eski Sevgilisi Yeni Aşkıyla Öpüştüğü Videosunu Paylaştı
Ünlü Şarkıcı Göksel'in Lise Fotoğrafını Görenler Gözlerine İnanamadı Selin İmer, 'Haç'a Benzetilen Dövmesiyle İlgili Sert Çıktı