Burak Yılmaz'ın sözlerine Mesut Özil'den yanıt: İnşallah Türkiye'yi güzel temsil eder - Son Dakika

Burak Yılmaz'ın sözlerine Mesut Özil'den yanıt: İnşallah Türkiye'yi güzel temsil eder

27.01.2021 16:33

Fenerbahçe'yle 3.5 yıllık sözleşme imzalayan Mesut Özil, sarı-lacivertli takıma transferiyle ilgili olarak Burak Yılmaz'ın "Benimle birlikte A Milli Takım forması altında mücadele etmiş arkadaşlarımla ilgili konuşmayı tercih ederim" sözlerine "Ona başarılar diliyorum. İnşallah Türkiye'yi en iyi şekilde temsil eder.

Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil, imza töreninde açıklamalarda bulunurken Burak Yılmaz'ın kendisiyle ilgili yaptığı açıklamalara yanıt verdi.

Instagram canlı yayınında yaptığı açıklamada 32 yaşındaki oyuncunun Fenerbahçe'ye transferini değerlendiren Burak, "Mesut Özil'e başarılar dilerim ama benimle birlikte A Milli Takım forması altında mücadele etmiş arkadaşlarımla ilgili sorun varsa onları cevaplamak isterim" şeklinde konuşmuş ve futbol dünyasından tepki almıştı.

"BURAK İNŞALLAH TÜRKİYE'Yİ İYİ TEMSİL EDER"

Burak'ın yaptığı açıklamaları değerlendiren Mesut, "Almanya Milli Takımı'nı seçmem geçmiş bir olay. O dönem öyle karar vermiştik. Burak Yılmaz kardeşimize gelecek olursak, ona da başarılar diliyorum. İnşallah orada kendisini ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil eder" ifadelerini kullandı.

"BİR DAHA ASLA ALMANYA İÇİN OYNAMAM"

"Fenerbahçe'de yan yana oynamak istediğim iki futbolcu vardı; biri Alex, biri de Emre ağabey" diyen Mesut Özil, Almanya Milli Takımı'nda bir daha oynayıp oynamayacağına yönelik soruya ise, "Almanya Milli Takımı'na başarılar diliyorum ama asla bir daha orada oynamam" şeklinde yanıt verdi.

Burak Yılmaz'ın sözlerine Mesut Özil'den yanıt: İnşallah Türkiye'yi güzel temsil eder

Son Dakika Spor Burak Yılmaz'ın sözlerine Mesut Özil'den yanıt: İnşallah Türkiye'yi güzel temsil eder - Son Dakika Spor


YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bakan Akar'dan Mısır'ın Türkiye kararına ilk yorum: Bu çok önemli bir gelişme Esra Dermancıoğlu, kendisinden 15 yaş küçük sevgilisi yüzünden gelen eleştirilere ateş püskürdü İstanbul alarmda! Bir haftalık vaka sayısı artan megakent kırmızıya döndü Satış ve fiyatlardaki patlama devam edecek mi? Araç almayı düşünenler için hayati bilgi Evdeki eşyaları camdan atıp komşulara cinsel organını gösteren adam, iki saat sonra soyunup intihara kalkıştı Güney Kore'de genç bir kızı tecavüzden kurtaran Rabia, kahraman oldu Ünlü tasarımcı Aslı Yılmaztürk'ü çaydanlıktan taşan suyun söndürdüğü ocaktan sızan gaz öldürmüş Esra Erol'un programında fuhuş çetesini çökerten Zeynep, tehdit mesajı almaya başladı