Burak Yılmaz ve Cenk Tosun gol anını anlattı: Topa dokunsam beni öldürürlerdi - Son Dakika

Burak Yılmaz ve Cenk Tosun gol anını anlattı: Topa dokunsam beni öldürürlerdi

5 ay önce

A Milli Takımımız, EURO 2020 Avrupa Elemeleri H Grubu maçında Arnavutluk'u 1-0 mağlup etti. Maçın son anlarında golü atan Cenk Tosun ve topa dokunması halinde ofsaytta olan pozisyonun kahramanlarından Burak Yılmaz o anları anlattı. Yılmaz, "Orada topa değsem beni öldürürlerdi" diyerek espri yaptı.

A Milli Takım'ın 90. dakikada Cenk Tosun ile bulduğu ve galibiyeti getiren gol büyük bir sevinçyaşatmıştı. Arnavut oyuncu Ismajli ile kaleci Strakosha arasında yaşanan anlaşmazlık sonrasındaEverton forması giyen Cenk Tosun golü atmış ve çok kritik bir 3 puan kazandırmıştı.

Gol esnasında Cenk'in yaptığı kafa vuruşunda top kaleye doğru giderken, Burak Yılmaz da topun kaleye girdiği ana kadar topu takip edip bu tarihi gole eşlik etti. Burak'ın dokunması halinde ofsayt olacak pozisyonda yaşananları aktardılar.

Cenk Tosun ve Burak Yılmaz o anları anlattı. Habertürk'ün haberine göre; Cenk Tosun vurduktan sonra topun kaleye gittiği anla ilgili, "Çok yavaş gitti. Biraz korktum. Seke seke, tıngıl tıngıl kaleye yuvarlandı ama çok uzun bir süre gibi geldi" dedi.

"ÖDÜM PATLADI BİRİ GELİYOR DİYE"

Bize zaferi getiren ve gruptaki avantajımızı elimizde tutmamızı sağlayan golün bir diğer kahramanı Burak Yılmaz da sorumuza ilk olarak o anki şaşkınlığını çok güzel anlatan bir şekilde "Abiiii" diyerek karşılık verirken, "Top kaleye yavaş yavaş gittiği için kimse gelip müdahale etmesin diye çizgiye kadar topu bırakmadım. Ödüm patladı biri geliyor diye!" ifadelerini kullandı.

"TOPA DOKUNSAM BENİ ÖLDÜRÜRLERDİ"

Burak herkesin topa dokunup dokunmamasıyla ilgili yaşadığı panikle ilgili de "Orada topa değsem beni öldürürlerdi" diyerek espirili bir yanıt verdi.

Burak Yılmaz ve Cenk Tosun gol anını anlattı: Topa dokunsam beni öldürürlerdi
Son dakikalarda attığımız gol sırasında Burak Yılmaz'ın görüntüsü sosyal medyayı salladı

Kaburgasında kırık olan Emre Belözoğlu, Fransa maçında yok!

Deschamps Türkiye maçı öncesi açıkladı: Kante'nin oynaması zor

Bournemout, Vedat Muriqi'in peşine düştü

Fransa Türkiye maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Fransa Türkiye maçı muhtemel 11'ler

Haber Yayın Tarihi: 12.10.2019 04:02 

YORUMLAR


Son Dakika

Selam verip aldığı herkesi dolandırdı! 4 milyon TL toplayıp ortadan kayboldu
Üsküdar'da denize düşen kadının imdadına ekipler yetişti Setenay Cankat ile Göktuğhan Argın arasında gergin anlar! Canlı yayından kovdu