Burç 'Kardeş Sofrası' Kurdu - Son Dakika

Burç 'Kardeş Sofrası' Kurdu

26.11.2012 10:18
Burç 'Kardeş Sofrası' Kurdu, System.String[]

Özel Burç Çukurova Anaokulu'ndan 'kardeş okul' Seyit Ali Onbaşı İlköğretim Okulu'na anlamlı jest.

Özel Burç Çukurova Anaokulu'ndan 'kardeş okul' Seyit Ali Onbaşı İlköğretim Okulu'na anlamlı jest. İki okul öğretmen ve idarecileri akşam yemeğinde bir araya gelerek, aralarındaki dostluk ve kardeşlik duygularını pekiştirdi.

Burç Okulları Yemekhanesi'nde gerçekleşen etkinliğe yoğun ilgi gösterildi. Burç Çukurova Anaokulu Müdürü Ramazan Başol, Seyit Ali Onbaşı İlköğretim Okulu Müdürü Hüseyin Dalak'ın da hazır bulunduğu yemek samimi bir ortamda gerçekleşti. Burada konuşan Ramazan Başol, etkinliğe katılan eğitimcilerin, 'Öğretmenler Günü'nü kutladı. Başol, "İki okul öğretmen ve idarecileri arasındaki kaynaşmayı pekiştirmek, aralarındaki dostluk ve kardeşlik bağlarını daha da güçlendirmek için bu geceyi organize ettik. Seyit Ali Onbaşı İlkokulu ile ilişkilerimiz bundan sonra da artarak devam edecek" dedi.

Özel Burç Okulları'nın 30 'kardeş okulu' olduğu bilgisini de veren Başol, bunların 7'sinin Diyarbakır'da olduğunu, ayrıca 'kardeş aileler' de olduğunu hatırlattı. Başol, "Bundan dolayı çok mutluyuz. Çünkü Anadolu insanı çok misafirperver. Kardeş ailelerimizin evlerine gittiğimizde bizleri çok iyi karşılıyorlar" ifadesini kullandı.

Seyit Ali Onbaşı İlköğretim Okulu Müdürü Hüseyin Dalak da, iki okul arasındaki 'kardeş okul' ilişkilerinin geliştirilmesinden yana olduklarını, bu kapsamda da düzenlenen etkinliği anlamlı ve yerinde bir adım olarak gördüklerini söyledi. Hüseyin Dalak, katkı ve destekleri nedeniyle de Burç Çukurova Anaokulu Müdürü Ramazan Başol başta olmak üzere okul idarecileri ve öğretmenlere de teşekkür etti. - ADANA

Burç 'Kardeş Sofrası' Kurdu
Burç 'Kardeş Sofrası' Kurdu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Burç 'Kardeş Sofrası' Kurdu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var