Son Dakika Haberleri: Burçin Terzioğlu Ayrılık Sonrası İmaj Değiştirdi

Burçin Terzioğlu Ayrılık Sonrası İmaj Değiştirdi

4 gün önce

Ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu, katıldığı galadaki derin dekolteli elbisesiyle ve yeni imajıyla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Netflix'in ilk Türk orijinal dizisi The Protector'un (Hakan: Muhafız) prömiyeri önce gece yapıldı. Geceye katılanlar arasında Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Burçin Terzioğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Aras Bulut İynemli, Dilan Deniz Çiçek, Yasemin Özilhan, Hazal Kaya, Erkan Kolçak Köstendil, Pelin Akil- Anıl Altan çifti ve Alina Boz gibi pek çok ünlü isim katıldı.

"İMAJ DEĞİŞTİRDİ"

Geçtiğimiz günlerde İlker Kaleli ile ilişkisini sonlandıran Burçin Terzioğlu ise cesur dekoltesi ve yeni imajıyla dikkat çeken isimler arasında yer aldı. Prömiyerden fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Terzioğlu'na, 'Ayrılık sonrası imaj değiştirdi' yorumları yapıldı. Geçtiğimiz günlerde İlker Kaleli ile ilişkisini sonlandıran Burçin Terzioğlu ise cesur dekoltesi ve yeni imajıyla dikkat çeken isimler arasında yer aldı. Prömiyerden fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Terzioğlu'na, 'Ayrılık sonrası imaj değiştirdi' yorumları yapıldı.


YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Kim Milyoner Olmak İster'de Görme Engelli Yarışmacı İçin Kronometre Durduruldu Ünlü Oyuncu Tolga Sala, Yasak Elma Dizisine Dahil Oldu

15 Temmuz'un Sembol İsmi Tijen Karaş, Bakın Şimdi Ne Yapıyor! Tuğba Ekinci'den, Altın Kelebek Ödülleri Törenine Mehmet Ali Erbil Tepkisi!