Burçlu Öğrenciler 'Menan Cinleri'ni İzledi - Son Dakika

Burçlu Öğrenciler 'Menan Cinleri'ni İzledi

09.02.2015 12:40
Burçlu Öğrenciler 'Menan Cinleri'ni İzledi, System.String[]

Adana Özel Burç Okulları öğrencileri Hekimoğlu İsmail’in ‘Menan Cinleri’ adlı oyunu izledi.

Adana Özel Burç Okulları öğrencileri Hekimoğlu İsmail’in ‘Menan Cinleri’ adlı oyunu izledi. Öğrenciler tiyatroyu çok sevdiklerini belirterek, bu tür etkinliklerin devam etmesini istedi.

‘Menan Cinleri’ adlı oyunda yer alan tiyatro ekibi göstermiş oldukları sahne performansı ile öğrencilerden büyük alkış aldı. Tiyatro etkinliği ile ilgili bilgi veren Burç Üçgül Liseleri Müdürü Mustafa Gürhan, eğitim-öğretim ile kültür-sanatı bir araya getirerek öğrencilerin kişisel gelişimine faydalı olarak bir oyun izlettiklerini söyledi. Tiyatro sahnelerinin çocuklara ayrı bir heyecan ve coşku verdiğini vurgulayan Mustafa Gürhan, “Çocuklarımız oldukça keyifli bir oyun izlemenin mutluluğunu yaşadı. Tiyatro oyunun sergilenmesinde emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Okul olarak kültür ve sanatsal faaliyetlere büyük önem veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz.” dedi.

Burçlu Öğrenciler 'Menan Cinleri'ni İzledi
Burçlu Öğrenciler 'Menan Cinleri'ni İzledi
Burçlu Öğrenciler 'Menan Cinleri'ni İzledi
Burçlu Öğrenciler 'Menan Cinleri'ni İzledi
Burçlu Öğrenciler 'Menan Cinleri'ni İzledi

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Burçlu Öğrenciler 'Menan Cinleri'ni İzledi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamasız cumartesi uzmanları korkuttu: Böyle sürdükçe pandemi bitmez, nisan ayında üçüncü dalgayı görürüz 92 yaşındaki kadın, 23 yaşındaki komşusu tarafından cinsel saldırıya uğrayıp boğularak öldürüldü Fuhşa zorlandığını iddia ederek eşini öldüren Çilem Doğan yıllar sonra konuştu: Emine Bulut, Pınar Gültekin, Özgecan Aslan gibi olacaktım Türkiye'ye Irak'ta sinsi tuzak! ABD'nin görevini NATO devralıyor, 2 bin 500 PKK'lı teröriste eğitim verilecek Samsun'da bir kadın sokak ortasında eski eşi tarafından öldüresiye dövüldü Babasının yasağını çiğneyen Yasmin Erbil'den cesur pozlar Metropoll'den dikkat çeken Cumhurbaşkanlığı anketi! Erdoğan mı, Mansur Yavaş mı? Güney Kore'de genç bir kızı tecavüzden kurtaran Rabia, kahraman oldu