Son Dakika Haberleri: Burcu Çetinkaya, sosyal medya hesabından boşanma yorumlarına isyan etti!

Burcu Çetinkaya, sosyal medya hesabından boşanma yorumlarına isyan etti!

7 gün önce

Ralli pilotu Burcu Çetinkaya, 4 yıl önce evlendiği Mehmet Fatih Bucak'tan boşandı. Çetinkaya, sosyal medyadan gelen yorumlara isyan etti.

Tesettüre giren ve geçen aylarda başını açan rallici Burcu Çetinkaya, eşi Mehmet Fatih Bucak'tan boşandı. Ralli pilotu Burcu Çetinkaya, 4 yıl önce Fatih Mehmet Bucak ile evlenerek Şanlıurfa'ya yerleşmişti. Çetinkaya, bugün sosyal medya hesaplarından "Bucak" soyadını çıkardı.

"KADIN BU KADAR İRADESİZ Mİ?"

Boşanma haberinin ardından sosyal medyada " Eşinden ayrılınca başörtüsünü çıkardı" şeklinde yapılan yorumlara sinirlenen Burcu Çetinkaya böyle cevap verdi: Hayatımda hiç kaçmadım. O korkakların işidir. Altı sene önce değil dört sene önce evlendik. Başımı ise 6 sene önce örttüm. Başımı ne örtmemin ne açmamın eşimle ilgisi yok. Kadın bu kadar iradesiz mi ki bu kararları ancak eşiyle alabilir? Kafanız bu mu?

Burcu Çetinkaya, sosyal medya hesabından boşanma yorumlarına isyan etti!
Haber Yayın Tarihi : 12.06.2019 07:17 

YORUMLAR


Oyuncu Pınar Altuğ'un makyajsız hali takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı! Cüneyt Arkın sosyal medya hesabından yayınladığı video ile ABD'ye tepki gösterdi Merve Taşkın, ünlü şarkıcıya aşkını itiraf etti! Manken Emine Ün ve kızının benzerliği herkesi şaşırttı