Son Dakika Haberleri: Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl tek celsede boşandı

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl tek celsede boşandı

16 gün önce

9 ay önce yurt dışında nikah masasına oturan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın mutlulukları kısa sürdü. Ünlü çift, Beykoz Adliyesi'ne gelerek tek celsede boşandı.

Bu senenin başında yurt dışında dünya evine giren Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti boşanma kararı aldı. Beykoz Adliyesi'ne gelen ünlü çift 15 dakika süren dava sonucunda boşandı.

ANLAŞMALI OLARAK BOŞANDILAR

Oyuncu Burcu Kıratlı ve şarkıcı Sinan Akçıl, 1 Ocak 2019'da yakın dostlarıyla Hollanda'ya giderek dünya evine girdi.Evliliklerinde sürekli kriz yaşayan ikili, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından birbirini takipten çıkartarak fotoğraflarını silmişti.

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl için ortaya atılan boşanma iddiası gerçek oldu. İkili bugün Beykoz Adliyesi'nde 9 aylık evliliklerini anlaşmalı olarak noktaladı.

"HERKES İÇİN HAYIRLISI OLSUN"

Sinan Akçıl adliye çıkışında boşanmayla alakalı "Herkesin hayatı için hayırlısı olsun" yorumunda bulunarak oradan ayrıldı.

BOŞANMA PARTİSİ VERDİ İDDİASI

Burcu Kıratlı'nın Sinan Akçıl ile boşanma kararı aldıktan kısa bir süre sonra Ortaköy'de bir ev partisi düzenlediği hatta partiye pek çok ünlünün katıldığı iddia edilmişti.Burcu Kıratlı çıkan haberleri sosyal medya hesabı Instagram'dan yalanladı.

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl tek celsede boşandı
Oyuncu Burcu Kıratlı, boşanma partisi yaptığı yönündeki iddiaları yalanladı

Haber Yayın Tarihi: 06.09.2019 04:41 

YORUMLAR


Ormanlık alanda yakılan ateş vatandaşları harekete geçirdi
Ünlü model Emily Ratajkowski'den sütyensiz Instagram paylaşımı Rüyasında gördüğü annesi için duamatik tasarladı