Burdur'da Belediye Vatandaşlara Aşure Dağıttı - Son Dakika

Burdur'da Belediye Vatandaşlara Aşure Dağıttı

26.11.2012 17:06
Burdur'da Belediye Vatandaşlara Aşure Dağıttı, System.String[]

Burdur Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla aşure dağıtımı yaptı.

Burdur Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla aşure dağıtımı yaptı.

Cumhuriyet Meydanı'na kurulan stantta yaklaşık bin 500 kişi için hazırlanan aşure, vatandaşlara dağıtıldı. Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya aşure dağıtımına katılarak vatandaşlarla bir süre sohbet eti.

Akkaya, burada yaptığı konuşmada, her yıl Muharrem ayında ve sonrasında geleneksel olarak aşure dağıtımı yaptıklarını söyledi.

Amaçlarının vatandaşlarla kaynaşmak olduğunu belirten Akkaya, "Biz çok memnunuz. Burada vatandaşlarla birlikte olma imkanı buluyoruz. Vatandaşların ilgisi de bizi mutlu ediyor" dedi.

Aşure dağıtımına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Muhabir: Gökmen Yüce

Yayıncı: Hızır Hacısalihoğlu - BURDUR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Burdur'da Belediye Vatandaşlara Aşure Dağıttı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Korona tedavisi gören Muhittin Böcek'ten güzel haber! Bilinci açıldı, konuşulanlara cevap veriyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım