Burdur Müftülüğü Personeli Öğretmenler Gününü Kutladı - Son Dakika

Burdur Müftülüğü Personeli Öğretmenler Gününü Kutladı

26.11.2012 12:00
Burdur Müftülüğü Personeli Öğretmenler Gününü Kutladı, System.String[]

Vaize Fedan Taş, Öğretmenlerin şahsında Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin'e çiçek takdim ederek, Öğretmenler gününü kutladı.

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Aile İrşat ve Rehberlik Bürosu Personeli Vaize Fedan TAŞ, Murakıp Bünyamin ÖZDAŞ, Vaiz Hikmet ÖZSOY; Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN'i makamında ziyaret etti.

Aile İrşat ve Rehberlik Bürosu Koordinatörü Vaize Fedan TAŞ, Öğretmenlerin şahsında Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN'e çiçek takdim ederek, Öğretmenler gününü kutladı.

Burdur İl Müftüsü Osman ARTAN Öğretmenler günü dolayısı ile yapmış olduğu değerlendirmede; "Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" diyen Hz. Ali'ye atıfta bulunarak, öğretmenlik mesleğinin ne kadar değerli ve kutsal olduğunu ifade etti. "Bir insanı kötülüklerden alıkoyup iyiliğe sevk etmek, üzerine güneşin doğduğu her şeyden daha hayırlıdır" sözü icra ettiğiniz mesleğin ne kadar onurlu ve yüce bir gayeye hizmet ettiğini göstermesi bakımından anlamlıdır. Zira manevi değerlerin insani değerlerle harmanlandığı ve gelecek nesillerin ahlaki ve insani karakterlerini en güzel şekilde şekillendiren varlıklarımızdır öğretmenler, dedi.

24 Kasım Öğretmenler günü dolayısı tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü Kutlar, vefat edenlere Allah'tan rahmet, hayatta olanlara da hayırlı ömürler diliyorum" dedi.

Diğer taraftan, Ercan Akın Fen Lisesi, İmam Hatip Lisesi, Anadolu Öğretmen Lisesi ve İmam Hatip Lisesi Müdürleri; Aile İrşat Bürosu personeli ve din görevlileri tarafından ziyaret edilerek öğretmenler günü kutladı.

Burdur Müftülüğü Personeli Öğretmenler Gününü Kutladı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Burdur Müftülüğü Personeli Öğretmenler Gününü Kutladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Borussia Dortmund, derbide Schalke 04'ü 3-0 mağlup etti Maltepe sahilinde bir gemide yangın çıktı Son Dakika: Galatasaray, deplasmanda Erzurumspor'u 2-1 mağlup etti Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama