Son Dakika Haberleri: Burdur Öğrenciler Sahnede Devleşti

Burdur Öğrenciler Sahnede Devleşti

5 gün önce

Öğrenciler sahnede devleştiBurdur'da TOBB Ortaokulu öğrencileri Turgut Özakman'ın 'Töre' adlı oyununu sahneledikleri tiyatro gösteriminde ayakta alkışlandı.

Öğrenciler sahnede devleşti

Burdur'da TOBB Ortaokulu öğrencileri Turgut Özakman'ın 'Töre' adlı oyununu sahneledikleri tiyatro gösteriminde ayakta alkışlandı.

Burdur TOBB Ortaokulu öğrencileri Türkçe öğretmeni Osman Yetkin Özkan'ın yönettiği Turgut Özakman'ın yazdığı 'Töre' oyunundaki performanslarıyla sahnede devleşti. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Konferans Salonu'ndaki tiyatro gösterimini Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İl Milli Eğitim müdür yardımcıları Süleyman Çakıcı ve Hüseyin Çetinkaya, Kamu-Sen İl Başkanı Orhan Akın, Okul Müdürü Recep Nalcı ile öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar ilgiyle izledi. Oyuncu kadrosunu 5, 6 ve 7'nci sınıfta okuyan öğrencilerin oluşturduğu oyun sonunda öğrenciler uzun süre alkışlandı.

Oyuna yaklaşık 4 aydır hazırlandıklarını söyleyen Osman Yetkin Özkan, Yoğun bir çalışma sonucu seyirci karşısına çıktık. Öğrencilerim üstün bir başarı gösterdi. Emeklerimizin karşılığını aldık. Sahnede devleştiler. Öğrencilerime çok teşekkür ediyorum dedi.

Oyun sonunda Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, yönetmen Osman Yetkin Özkan'a plaket verdi.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 10:04 Kaynak: DHA"Ben Hz. İsayım" Deyip Öğrencilerini Ağlatan Öğretmen Açığa Alındı ABD'de Yapılan Bir Araştırma Sonucunda Kadınlar İçin Bir Köpekle Uyumanın Bir Erkekle Uyumaktan Daha İyi Olduğu Ortaya Çıktı Muğla'da Akşam Saatlerinde Korkutan Deprem! YSK'nın İstanbul Toplantısı Sonrası AK Parti'den Açıklama: Delillerimiz Sağlam