Burger King'de Monopoly Çılgınlığı - Son Dakika

Burger King'de Monopoly Çılgınlığı

03.01.2012 12:05
Burger King'de Monopoly Çılgınlığı

Burger King ve Hasbro işbirliği ile geçtiğimiz dönemde gerçekleşen Monopoly Kampanyası tekrar Burger King severlerle buluşuyor.

Burger King'de Monopoly Çılgınlığına sen de katıl!

Burger King Monopoly Çılgınlığı'na katılan herkes aldığı menü karşılığında çekilişe katılma ve anında milyonlarca hediye kazanma şansı yakalıyor. Kampanya süresinde çekiliş ile 10 adet Chevrolet Aveo, 50 adet iPad2 ve 20 adet mini akülü araç hediyelerinden birini ya da anında milyonlarca hediyeyi kazanmak için 23 Aralık- 31 Mart 2012 tarihleri arasında bir Burger King'e uğramak yeterli.

Türkiye'nin hızlı servis restoran zinciri Burger King'den hem eğlencesi hem de hediyesi bol "Monopoly Çılgınlığı" Burger King severler için tekrar başlıyor. İlk fazının başarısını İnteraktif Pazarlama Zirvesi'nde aldığı 'En iyi Mobil Pazarlama Kampanyası' ödülü ve Digital Age"En Yaratıcı Mobil Kampanya" ödülü ile pekiştiren Burger King Monopoly Çılgınlığının ikinci fazı 23 Aralık- 31 Mart 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Burger King, Hasbro işbirliği ile başlayan kampanyaya katılımın tek şartı Burger King'den her hangi bir menü almak. Burger King restoranlarında her menü ile verilen tapu kartlarının sol tarafında yer alan şifreyi ad, soyad ve adres bilgileriyle birlikte aralarında boşluk bırakarak tüm operatörlerden 5448'e kısa mesaj gönderip veya şifresi ile www.monopolyburgerkingde.com sitesinden gönderen herkes, noter huzurunda yapılacak çekilişle 10 Chevrolet Aveo, 50 iPad2, 20 mini akülü araç hediyelerinden birini kazanma şansını yakalıyor.

Tek Şifre ile Hem Çekilişe Katıl Hem Anında Hediyeler Kazan

Hediyeler bununla da sınırlı kalmıyor. Burger King severler çekiliş için kullanılan şifre ile anında kazan hediyelerinden de yararlanma şansı buluyor. Monopoly kampanyası anında kazan ile eşsiz Burger King menülerinden şişe soslarına, Monopoly oyunlarından mydays hediye çeklerine ve paintballa kadar daha birçok hediyeye anında sahip olma şansı yakalıyor.

Burger King müşterileri çekilişe www.monopolyburgerkingde.com sitesinde yer alan formu doldurarak üye olmadan ve ücretsiz bir şekilde katılabiliyor. Ayrıca cep telefonlarından 5448'e kısa mesaj göndererek çekilişe katılım yapılabilir.

Kampanya Koşulları: Kampanya Havalimanı, Edirne Kapıkule, mobil restoran ve paket servis hizmetlerinde geçerli değildir.

Kampanya 31 Mart 2012 tarihine kadar geçerlidir.

5464 ile çekilişe katılım hakkı tüm operatörler için geçerlidir.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Burger King'de Monopoly Çılgınlığı - Son Dakika


Advertisement