Burhan Kuzu'ya "terör örgütü üyesi" olmakla suçladığı Yaşar'dan yanıt: İspat etmeyen şerefsizdir - Son Dakika

Burhan Kuzu'ya "terör örgütü üyesi" olmakla suçladığı Yaşar'dan yanıt: İspat etmeyen şerefsizdir

02.09.2019 15:48

Eski TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu'nun Twitter'da "terör örgütü üyesi" olmakla suçlayıp hedef gösterdiği Cihan Yaşar açıklama yaptı. Yaşar, "Bu attığınız çamur tutmaz. İspat etmeyen şerefsizdir" dedi.

Eski AK Parti Milletvekili ve eski TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar'ın yeğeninin düğün törenine katılmasına ilişkin Twitter'da ''İmamoğlu, Batman'da terör örgütlerine yakınlığı ile bilinen bir düğüne katılıyor, Diyarbakır'da ise HDPKK'lı belediye başkanına destek ziyaretinde bulunuyor. İmamoğlu, kısa sürede gerçek yüzünü ortaya çıkardı. Seçim sürecinde HDPKK'nın verdiği desteğe karşı diyet borcunu ödüyor'' demişti.

"SENİN FETÖ İLE KOL KOLA OLDUĞUN ZAMANI UNUTMADIK"

Burhan Kuzu'nun terör örgütü üyesi olmakla suçladığı Cihan Yaşar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ''Sözde Profesör Burhan Kuzu, Sn. İmamoğlu Batman'da terör örgütüne yakınlığı ile bilinen ailenin düğününe katılmış diyor. Kuzu, Bizim Ailemiz de bir tane terör örgütüne destek veren bulamazsın. Senin feto ile kol kola olduğun zamanı unutmadık. Bu attığınız çamur tutmaz. İspat etmeyen şerefsizdir'' ifadelerini kullandı.

Burhan Kuzu'ya terör örgütü üyesi olmakla suçladığı Yaşar'dan yanıt: İspat etmeyen şerefsizdir

Son Dakika Güncel Burhan Kuzu'ya 'terör örgütü üyesi' olmakla suçladığı Yaşar'dan yanıt: İspat etmeyen şerefsizdir - Son Dakika


Son Dakika

Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak çıkarılan kadın, hayatını kaybetti Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Meteoroloji'den 14 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti