Burhaniye'de zeytin hırsızlığı önlemleri değerlendirme toplantısı yapıldı - Son Dakika

Burhaniye'de zeytin hırsızlığı önlemleri değerlendirme toplantısı yapıldı

01.12.2022 14:04
Burhaniye'de zeytin hırsızlığı önlemleri değerlendirme toplantısı yapıldı

Türkiye'nin önemli zeytin üretim merkezlerinden Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, zeytin hasadı devam ederken, Kaymakam İlyas Memiş başkanlığında zeytin hırsızlığının önlenmesine yönelik değerlendirme toplantısı yapıldı.

Türkiye'nin önemli zeytin üretim merkezlerinden Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, zeytin hasadı devam ederken, Kaymakam İlyas Memiş başkanlığında zeytin hırsızlığının önlenmesine yönelik değerlendirme toplantısı yapıldı. Kaymakamlık Salonundaki toplantıya İlgili kurum amirleri katıldı.

Toplantıda, zeytin hırsızlığının önlenmesi konusunda Balıkesir Valiliği tarafından uygulamaya konulan tedbir ve kararların takibi ele alındı. Alınan tedbirlerin caydırıcı ve sonuç alıcı mahiyette olması İçin yapılacak çalışmalar ile ilgili kurumların talepleri ve ihtiyaçları değerlendirildi. Toplantıya katılanlara teşekkür eden Kaymakam İlyas Memiş, zeytin hırsızlığının önlenmesi için yoğun bir çalışma yapıldığını kaydetti. Toplantıya, Kaymakam İlyas Memiş, İlçe Emniyet Müdürü Metin Kartal, İlçe Jandarma Komutanı Vekili Emir Sırakaya, Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban, Tarım ve Orman Müdürü Muhsin Pala, Sahil Güvenlik Komutanlığı TCSG 905 Komutanı Berkan Başaran, Ziraat Odası Başkanı Ali Karaaslan, İlçe Yazı İşleri Müdürü Abdurrahim Yardım, Çiftçi Malları Koruma Başkanı Ünsal Çalışkan ve Zabıta Müdürü Yüksel Yüce katıldı. - BALIKESİR

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Burhaniye AK Parti de üye kayıtları arttı Burhaniye AK Parti de üye kayıtları arttı

Son Dakika 3. Sayfa Burhaniye'de zeytin hırsızlığı önlemleri değerlendirme toplantısı yapıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement