Burma: Yanlış Geçen Planı Düzeltmek İçin Çalışıyorum - Son Dakika

Burma: Yanlış Geçen Planı Düzeltmek İçin Çalışıyorum

22.03.2014 11:14
Burma: Yanlış Geçen Planı Düzeltmek İçin Çalışıyorum, System.String[]

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Çobanözü Mahallesi halkı ile buluştu.

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Çobanözü Mahallesi halkı ile buluştu. Mahalle Sakinlerinin özellikle su, ulaşım ve okul sorunları hakkında ilettiği yardım taleplerine kayıtsız kalmayan Başkan Burma, "Kaymakamlık ve Büyükşehir Belediyesi nezdinde bu sorunlarınızın çözümü için uğraşacağım." dedi.

Göreve başladığı gönlerde yaptığı ilk işlerden birinin Çobanözü Mahallesi'ndeki imar uygulamalarını düzeltmek olduğunu belirterek sözlerine başlayan Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, "Benden önceki dönemde planınız yapılmıştı,ancak yanlıştı. Ben hiç üzerinde durmadan o planı meclisten geçirirdim.Ama yaptığım işi düzgün, dürüst,halk yararına yaptığım için yanlış yapılan planınızı düzelterek, size hakkınız kadar kat hakkı sağladım. Bu da ilk yapılan plana göre iki katıdır. Bu nedenle biliyorsunuz ki, sözüme güvenebilirsiniz." diye konuştu.

Ilçelerinin günden güne daha fazla geliştiğini, aşağılarda başlayan gelişmenin etkilerinin üst mahallelerde görüldüğünün de altını çizerek konuşmasını Başkan Burma, "Siz yukarıdan Atakum'un ne kadar hızlı büyüdüğünü görüyor ve biliyorsunuz. Bu gelişim ve değişim önümüzdeki dönem buraları ve mahalle olacak köylerimizi de içine alacak şekilde genişleyerek sürecektir. Imar planınız tamamlandığında ,buralar Atakum'un en değerli,güzel,modern yerlerinden biri olacaktır. Bunu sağlamak için var gücümle çalışıyor, üzerime düşen her türlü görevi yapıyorum. " şeklinde konuştu.

Burma: Yanlış Geçen Planı Düzeltmek İçin Çalışıyorum
Burma: Yanlış Geçen Planı Düzeltmek İçin Çalışıyorum

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Burma: Yanlış Geçen Planı Düzeltmek İçin Çalışıyorum - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fransız gazetesinde dikkat çeken manşet: Erdoğan Paris'e 3 saat uzaklıkta Osmanlı İmparatorluğu kuruyor Kağıt toplayıcısı, 2'si kadın 3 yabancı uyruklu şahsı art arda bıçakladı Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı Başörtüsünü çıkardıktan sonra açılıp saçılan Hanife Gürdal, şimdi de mini etekli pozunu paylaştı CHP'li Aytuğ Atıcı'dan canlı yayına damga vuran sözler: Erdoğan gitsin diye canımı veririm Ankara kulislerini hareketlendiren iddia: Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı değil Başbakan olmak istiyor Gizli kamera görüntüleri, yatalak kadına şiddet uygulayan bakıcıyı ele verdi