Son Dakika Haberleri: Büro Memur-Sen Muğla Şubesi İlk Kongresini Yaptı

Büro Memur-Sen Muğla Şubesi İlk Kongresini Yaptı

8 yıl önce

Memur-Sen Muğla Şubesi'ne bağlı Büro Memur-Sen ilk olağan kongresini yaptı.

Büro Memur-Sen Muğla Şubesi İlk Kongresini Yaptı, System.String[]

Memur-Sen Muğla Şubesi'ne bağlı Büro Memur-Sen ilk olağan kongresini yaptı.


AK Parti Muğla Milletvekili Prof. Dr. Yüksel Özden'in de geldiği kongreye, AK Parti İl Başkanı Nihat Öztürk, Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, Memur-Sen Muğla Şube Başkanı Hasan Demirtaş, belediye başkanları ve sendika üyeleri katıldı.


Büro Memur-Sen Muğla Şubesi'nin kurucu Başkanı Bekir Turhan, 2010 Mart ayında başladıkları çalışmalarda şu anda 500 üyeye yaklaştıklarını söyledi. Memur-Sen Muğla Şube Başkanı Hasan Demirtaş ise yola çıkarken sözleşmeli personeli kadroya alma sözü verdiklerini ve bu sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.


Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, 2001 yılında sendika kanununun çıkması ile sendikalaşma hareketine başladıklarını, Türkiye'yi karış karış dolaşarak bu günlere geldiklerini belirtti.


AK Parti Muğla Milletvekili Prof. Dr. Yüksel Özden, topluma yönelik hizmetlerin eksiksiz ve aksaksız olarak yürütülmesinde sendikalara büyük görevler düştüğünü söyledi.


Tek liste ile gidilen seçimde, Bekir Turhan önderliğindeki yönetim kuruluna, Haluk Murat Aslan, Ahmet Tayfun Kutun, Hüsamettin kadem, Sıdıka Behlül, Serkan Tütüniçer ve Emrullah Karpuz seçildi.

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 04:35 Kaynak: CHAMini etekli paylaşım yapan Buse Varol bin pişman oldu! Sosyal medya hesabından isyan etti
Avukatının bürosundaki görüntü, talihsiz genci ceza almaktan kurtardı Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi