Bürosunu öğrencilere açan muhtar, ücretsiz fotokopi hizmeti veriyor - Son Dakika

Bürosunu öğrencilere açan muhtar, ücretsiz fotokopi hizmeti veriyor

02.09.2020 09:32
Bürosunu öğrencilere açan muhtar, ücretsiz fotokopi hizmeti veriyor, System.String[]

Mardin'in Kızıltepe ilçesi Selahattin Eyyubi Mahalle muhtarı İzzet Erdem, bürosunu öğrencilerin hizmetine açtı.

Mardin'in Kızıltepe ilçesi Selahattin Eyyubi Mahalle muhtarı İzzet Erdem, bürosunu öğrencilerin hizmetine açtı. Öğrenciler muhtarlık bürosuna gelerek çıktılarını ücretsiz bir şekilde çıkarıyor ve interneti ücret ödemeden kullanıyor.

Selahattin Eyyubi Mahalle muhtarı 22 yaşındaki İzzet Erdem, 2020-2021 eğitim ve öğretim yılında öğrencilere destek vermek için muhtarlık bürosunda bulunan bilgisayar ve fotokopi makinesini öğrencilerin hizmetine ücretsiz bir şekilde sundu. Öğrenciler ofise gelip ders notlarını internet üzerinden indirerek fotokopi çekiyor.

Öğrencilere muhtarlık ofisinin kapısını açan İzzet Erdem, "Bütün öğrencilerimize fotokopi çıkarıyoruz, ücretsiz bir şekilde. Öğrencilerimize yardım etmek amacıyla fotokopi ve ödevlerinin hepsini gelip çıkarabilirler" dedi.

Muhtarın örnek bir davranış sergilediğini ifade eden lise öğrencisi Velat Jiyan Baday, "Muhtarımıza her geldiğimizde bize ücretsiz bir şekilde çıktılarımızı çıkarıp ödevlerimizi hazırlamamıza yardım ediyor. Ağabey kardeş ilişkisi içerisinde bize yardımcı oluyor. Ona çok teşekkür ederiz" diye konuştu.

Muhtarın uygulamasından faydalanan bir diğer lise öğrencisi Şeyhmus Ölker ise "Genç muhtar ağabeyimiz bize yardımcı olmaktadır. Kendisine teşekkür ediyoruz, görevinde başarılar diliyoruz" şeklinde konuştu. - MARDİN

Bürosunu öğrencilere açan muhtar, ücretsiz fotokopi hizmeti veriyor
Bürosunu öğrencilere açan muhtar, ücretsiz fotokopi hizmeti veriyor
Bürosunu öğrencilere açan muhtar, ücretsiz fotokopi hizmeti veriyor
Bürosunu öğrencilere açan muhtar, ücretsiz fotokopi hizmeti veriyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Bürosunu öğrencilere açan muhtar, ücretsiz fotokopi hizmeti veriyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Düzce'de feci kaza! Eşyaların altında kalan çocuklar ağlayınca fark edildi Öksürük krizine giren Putin'in sağlık durumu hakkında bomba iddia: Kanser nedeniyle ameliyat oldu Oyuncu Öykü Çelik'in koronavirüs paylaşımı tepki çekti, apar topar kaldırdı Serenay Sarıkaya makyajsız pozlarını paylaştı, sosyal medya yıkıldı Ünlü şarkıcı Kutsi, rol aldığı dizideki çocuk oyuncunun annesi ile aşk yaşamaya başladı Bakan Koca, korona tedavisi gören sağlık çalışanının görüntüsünü paylaşıp vatandaşları uyardı Evlerin kapı ve duvarlarına işaret koyan provokatör, emniyetin titiz çalışmasıyla yakalandı Gülsüm'ü öldürdüğünü itiraf eden sevgili ifadesinde çark etti: Cinsel ilişki sırasında öldü