Son Dakika Haberleri: Bursa Ağaoğlu Yeni Yıla Uludağ'da Girdi

Bursa Ağaoğlu Yeni Yıla Uludağ'da Girdi

9 ay önce

Ağaoğlu yeni yıla Uludağ'da girdiAĞAOĞLU Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, 2019 yılına Uludağ'da sahibi olduğu Ağaoğlu My Mountain Uludağ Otel'de ailesiyle birlikte girdi.

Bursa Ağaoğlu Yeni Yıla Uludağ'da Girdi, System.String[]

Ağaoğlu yeni yıla Uludağ'da girdi


AĞAOĞLU Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, 2019 yılına Uludağ'da sahibi olduğu Ağaoğlu My Mountain Uludağ Otel'de ailesiyle birlikte girdi. Öte yandan binlerce vatandaş Uludağ'da eksi 17 derecede yeni yılı karşıladı.


Yılbaşı gecesi için Uludağ'daki sahibi olduğu Ağaoğlu My Mountain Uludağ Otel'i tercih eden Ali Ağaoğlu, yeni yıla ailesi ile birlikte girdi. Ağaoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada bütün kötülüklerin 2018 ile beraber geride kalmasını temenni ettiğini söyledi. Ağaoğlu, Hem dünya hem de Türkiye için 2018 çok olumlu bir yıl değildi. Umarım 2019 hem ülkemiz hem de dünya için barış, sağlık ve mutluluk getirir. Yeni yıla yeni umutlarla giriyoruz. En başta huzura, birlik beraberliğe ihtiyacımız var. Birlik, beraberlik ülkemiz için çok önemli çünkü bulunduğumuz coğrafya ateşten bir çember. Birlik, beraberlik ve sağlık içerisinde bu coğrafyada her zaman varlığımızı sürdüreceğiz dedi.


Ailesi ve torunlarıyla beraber olmasının önemine dikkat çeken Ağaoğlu, Uludağ'ın benim için maddi yönünden ziyade manevi yönü önemli olan bir yer. Ailem benim için her şeyden önemlidir. Bu sebeple yılbaşlarını ailemle beraber Uludağ'da kutluyorum. Şimdi torunum da geldi. Burada torunlarımla, ailemle beraber olmak ayrı bir duygu dedi.


EKSİ 17 DERECEDE KUTLAMA


Öte yandan Uludağ'ın pistleri, mesire alanları, yolları hatta otoparklarında dahi eğlenen vatandaşlar geri sayımı eksi 17 derecede yaptı. Eğlence mekanlarının dışında eğlenen vatandaşlar yaktıkları ateşlerin başında toplanıp ısındı. 00.00'da atılan havai fişekler ise Uludağ'da geceyi aydınlattı.

Bursa Ağaoğlu Yeni Yıla Uludağ'da Girdi

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2019 03:43 Kaynak: DHA



Arkadaşından yardım isteyen çocuk gelini, polisler kurtardı
Komşuların park kavgasında acı detay! Bu fotoğraftakilerin hepsi öldü Emniyet müdürünün talimatı, domuz bağıyla bağlanan kadının hayatını kurtardı