Son Dakika Haberleri: Bursa-Ankara Karayolunda 34 Araç Birbirine Girdi: Ölü ve Çok Sayıda Yaralı Var

Bursa-Ankara Karayolunda 34 Araç Birbirine Girdi: Ölü ve Çok Sayıda Yaralı Var

2 ay önce

Bursa-Ankara karayolunda 1 TIR, 6 otomobil, 2 otobüs ve 3 minibüsün karıştığı zincirleme trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 30'dan fazla kişi de yaralandı.

Bursa- Ankara karayolunda, aralarında 2 yolcu otobüsünün de bulunduğu çok sayıda aracın karıştığı zincirleme trafik kazası nedeniyle karayolu ulaşıma kapandı.

TIR'IN DEPOSUNDAN AKAN MAZOT KAZAYA NEDEN OLDU

Kaza, Eskişehir-Bursa Karayolu'nun İnegöl ilçesi Mezitler 7 Mevkii'nde meydana geldi. TIR'ın deposundan yola dökülen mazot nedeniyle kayganlaşan karayolunda dehşet yaşandı. Yolun kayganlaşması nedeniyle 1 TIR, 2 yolcu otobüsü 2 minibüs, çok sayıda otomobil ve ambulansın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi.

ESKİŞEHİR-BURSA KARAYOLUNDA UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU

Bir kişinin öldüğü zincirleme trafik kazasında yaralan çok sayıda kişi İnegöl Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kaza nedeniyle karayolunun trafiğe kapanması üzerine Eskişehir- Bursa karayolunda uzun araç kuyruğu oluştu.

Ekiplerin yol açma çalışmaları sürerken, zincirleme kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.
Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın İstifa Tweeti Akıllara Aleyna Tilki'yi Getirdi Sağlıklı Yiyeceklerin Satılacağı Kafesini Açan Şeyma Subaşı, Nusret'ten Tam Not Aldı

Son Dakika! Türk Vatandaşlığı Kanununda Şartlar Değişti