BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AKTAŞ TABURCU OLDU - Son Dakika

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AKTAŞ TABURCU OLDU

04.05.2021 16:48

KORONAVİRÜSE yakalanan ve hastanede tedavi gören Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla taburcu olduğunu duyurdu.

KORONAVİRÜSE yakalanan ve hastanede tedavi gören Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla taburcu olduğunu duyurdu. Başkan Aktaş paylaşımında, Hamdolsun iyiyim. Dualarınızla daha da iyi olacağım inşallah. #BursaİçinCanlaBaşla çalışmaya aralıksız devam! ifedelerini kullandı.

Başkan Aktaş mesajında, Hepinizi sevgi ile saygıyla muhabbet ile selamlıyorum. Koronavirüs testimin pozitif çıkmasının ardından tedavi sürecim önce evimde, ardından hekimlerimizin tavsiyesi üzerine hastanede devam etmişti. Dün itibariyle 13 gündür Bursa Şehir Hastanemizde devam eden tedavi sürecimi tamamlamış bulunuyorum. Hekimlerimizin tavsiyesi üzerine bir müddet daha istiharatime evimde devam edeceğim. Bir yandan Bursa için canla başla çalışmaya devam ediyor, ekibimizle birlikte tam kapanmaya Bursamız için fırsata çevirmeyi de sürdürüyoruz.Tedavi sürecimde dualarınızı ve iyi dileklerinizi her zaman kalbimde hissettim. Allah hepinizden razı olsun. ifadelerine yer verdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AKTAŞ TABURCU OLDU
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AKTAŞ TABURCU OLDU
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AKTAŞ TABURCU OLDU
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AKTAŞ TABURCU OLDU

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AKTAŞ TABURCU OLDU - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Delta Havayolları yeni işe alımlara koronavirüs aşı zorunluluğu getirdi! Delta Havayolları yeni işe alımlara koronavirüs aşı zorunluluğu getirdi! Yatak odasında annesinin sevgilisini bıçaklayan genç: Bana saldırdı, kendimi korumak için bıçakladım Yatak odasında annesinin sevgilisini bıçaklayan genç: Bana saldırdı, kendimi korumak için bıçakladım İçişleri Bakanlığı'ndan 'Şampiyonluk kutlama' genelgesi! Kutlamalarına izin verilmeyecek İçişleri Bakanlığı'ndan 'Şampiyonluk kutlama' genelgesi! Kutlamalarına izin verilmeyecek Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Vaka sayılarındaki azalmanın aldığımız tedbirlerle alakası yok Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Vaka sayılarındaki azalmanın aldığımız tedbirlerle alakası yok Davutoğlu'ndan kendisine Davutoğlu'ndan kendisine "hain" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı: Konuşmak için aracıya ihtiyacımız yok Filistin: ABD'nin sessizliği katliamlara yol açtı Filistin: ABD'nin sessizliği katliamlara yol açtı ABD'de Demokratlar arasındaki Filistin çatlağı büyüyor ABD'de Demokratlar arasındaki Filistin çatlağı büyüyor Normalleşmenin detayları belli oldu: Akşam sokak kısıtlaması devam edecek, esnaf tedbirli açılıyor Normalleşmenin detayları belli oldu: Akşam sokak kısıtlaması devam edecek, esnaf tedbirli açılıyor
Advertisement