Son Dakika Haberleri: Bursa'da Bayram Alışverişinde Adım Atacak Yer Kalmadı

Bursa'da Bayram Alışverişinde Adım Atacak Yer Kalmadı

5 gün önce

Bursa'da bayram alışverişinde adım atacak yer kalmadı Bayrama saatler kala Bursa'da bayram alışverişi çılgınlığı tüm hızıyla devam ediyorBURSA - Bursa'da Ramazan Bayramı alışverişi için sokağa çıkan vatandaşlar izdihama neden oldu.

Bursa'da bayram alışverişinde adım atacak yer kalmadı
Bayrama saatler kala Bursa'da bayram alışverişi çılgınlığı tüm hızıyla devam ediyor

BURSA - Bursa'da Ramazan Bayramı alışverişi için sokağa çıkan vatandaşlar izdihama neden oldu. Şehrin en işlek caddelerinde adım atacak yer kalmadı.
Bursa'da her bayram öncesi olduğu gibi bu bayramda da çarşılarda yoğunluk yaşanıyor. Bursalılar başta kapalı çarşı olmak üzere, Cumhuriyet caddesi, Heykel valilik önü gibi şehrin işlek caddelerinde alışveriş için pazarlara akın etti. Şehrin işlek caddelerinde iğne atılacak yer kalmadı. İftar saatinden sonra başlayan alışveriş yoğunluğunun sabah saatlerine kadar devam etmesi bekleniyor.
Durumdan memnun olan esnaflar, "Bu gün iftardan sonra yaklaşık 40 bin kişi geçti buradan geçti. Sabaha kadar buradayız. Bu gün büyük bir yıkım vardı. Cebime baya bir para koydum. Bursa'da geçmiş bayramlara göre bu akşam çok kalabalık. Herkes birlik olmuş vaziyette çok mutluyuz" diye konuştu.
Kalabalığı vurgulayan başka bir esnaf ise," Burada bayram yoğunluğu yaşanıyor. Çılgınlık alışverişleri alışveriş merkezlerinde değil çarşıda artık. İftardan sonra bu çarşı üzerinden yaklaşık 35 bin kişi geçti. Değişik bir kalabalık var. Geçen sene ramazan ayında yaklaşık sabah 4'e kadar buradaydık. Bu günde sabahlayacağız. Saatler geçtikçe kalabalık daha fazla artıyor. Şehrin göbeğinde alışveriş çılgınlığı devam ediyor.Ölü Bulunan Suriyeli Kadının Katili, Olay Yerine Yüzündeki Tırnak İzleriyle Gelen Amcası Çıktı! Leyla'nın Kaçırıldığı Bölgede, Beyaz Renkli Minibüs Çocukların Kabusu Oldu

Bursa'da 4 Ayağı Kesilmiş Yavru Kedi Ölüsü Bulundu 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne Asılan Meral Akşener Posteri Polisi Harekete Geçirdi