Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Gece kulübü işletmecisi feci şekilde öldürülmüştü! Altından takas anlaşmazlığı çıktı - Son Dakika

Gece kulübü işletmecisi feci şekilde öldürülmüştü! Altından takas anlaşmazlığı çıktı

Bursa'da dün gece feci şekilde öldürülen gece kulübü işletmecisi Bülent Karakuş'un ölümüne ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. Zanlı E.E. gözaltına alınırken şahısların ev ve araba takası yapmak için anlaştıkları, ancak Karakuş'un gayrimenkulü üzerine aldıktan sonra söz verdiği aracı teslim etmediği öğrenildi.

26.09.2023 - 13:28,  Güncelleme: 16:58

Bursa'da gece kulübü işletmecisi Bülent Karakuş (43) otoparktaki aracına giderken yanına yaklaşan otomobilden inen bir kişi tarafından önce darbedildi, ardından tabanca ile başından vuruldu. O anları sosyal medyadan canlı yayınlayan saldırgan gözaltına alınırken; şahısların daire otomobil takası sebebiyle anlaşmazlık yaşadığı öğrenildi.

TAKAS İÇİN SÖZ VERDİĞİ ARACI TESLİM ETMEMİŞ

Dün gece 22.00 sıralarında merkez Nilüfer ilçesi Çamlıca Mahallesi Çamlıca Parkı'nda, emlakçılık yapan 22 yaşındaki E.E. bir süre önce kendisinde bulunan daire ile gece kulübü işletmecisi Bülent Karakuş'a ait son model Mercedes Maybach otomobili takas için anlaştı. Ancak Karakuş evi üzerine alıp aracı vermeyince aralarında anlaşmazlık çıktı.

Bursa'da Daire Otomobil Takası Sebebiyle Cinayet

FECİ ŞEKİLDE ÖLDÜRDÜ

E.E., dün gece gece kulubü işletmecisi 43 yaşındaki Bülent Karakuş ile Çamlıca Park otoparkında buluştu. Taraflar arasındaki tartışma küfürleşmeye dönünce kan aktı. Gece kulubü işletmecisi Bülent Karakuş E.E. tarafından tabanca kabzasıyla darp edilerek başından vurularak öldürüldü.

Bursa'da Daire Otomobil Takası Sebebiyle Cinayet
Bülent Karakuş

"SEN BENİM MALIMA NASIL ÇÖKERSİN?"

Cinayet Masası dedektifleri olayı gerçekleştiren E.E. ve arkadaşları Y.T (25) ve B.G. (21) isimli şahısları Yıldırım'da gözaltına aldı. Zanlı E.E.'nin daha önce de alışveriş yaptığı Bülent Karakuş'a bir gayrimenkul verdiği ve karşılığında otomobilini alacağı ancak aralarında anlaşmazlık çıktığı belirtildi. Zanlı E.E.'nin olay anında, "Sen benim malıma nasıl çökersin. Ben sana demedim mi?" dediği ifade edildi.

Olayla ilgili soruşturma sürerken, sorgusu tamamlanan 3 zanlı adliyeye sevk edildi.

Bursa'da Daire Otomobil Takası Sebebiyle Cinayet
Kaynak: İHA

Son Dakika Emlak Gece kulübü işletmecisi feci şekilde öldürülmüştü! Altından takas anlaşmazlığı çıktı - Son Dakika


Advertisement