Bursa'da Emel Sayın ve Emre Altuğ Rüzgarı - Son Dakika

Bursa'da Emel Sayın ve Emre Altuğ Rüzgarı

03.07.2018 10:29

Bursa'da Emel Sayın ve Emre Altuğ rüzgarıBURSA - Uluslararası Bursa Festivali'nde sahne alan Emel Sayın ile Emre Altuğ müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Bursa'da Emel Sayın ve Emre Altuğ rüzgarı

BURSA - Uluslararası Bursa Festivali'nde sahne alan Emel Sayın ile Emre Altuğ müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı koordinasyonuyla gerçekleşen 57. Uluslararası Bursa Festivali Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleşti.

Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleştirilen konsere müzikseverler yoğun ilgi gösterdi.

Konserde Emre Altuğ, "Su Gibisin", "Gidecek Yerim mi Var" ve "Aşkı Kıyamet"in de aralarında bulunduğu şarkılarını seslendirdi.Türk Sanat Müziği sanatçısı Emel Sayın da "Feride", "Rüyalar Gerçek Olsa" isimli şarkılarını Bursalı sevenleriyle söyledi.

Konser sonunda Emel Sayın ve Emre Altuğ uzun süre alkış aldı.

Bursa'da Emel Sayın ve Emre Altuğ Rüzgarı
Bursa'da Emel Sayın ve Emre Altuğ Rüzgarı
Bursa'da Emel Sayın ve Emre Altuğ Rüzgarı
Bursa'da Emel Sayın ve Emre Altuğ Rüzgarı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bursa'da Emel Sayın ve Emre Altuğ Rüzgarı - Son Dakika


Son Dakika

Kuyumculardan vatandaşlara uyarı: Altın tekrar zirveyi görecek Dünyanın umutla beklediği Pfizer-BioNTech koronavirüs aşısı İngiltere'ye doğru yola çıktı Evde hanımları, sokakta devlet izin vermiyor: Tiryakiler içmeyi bırakınca, sigara satışları azaldı Yükselişe geçen altının gram fiyatı 468 liradan işlem görüyor Son dakika: Enflasyon kasımda yüzde 2,3 artarken yıllık enflasyon yüzde 14,03 oldu Son seçim anketinde büyük sürpriz! Rakamlar en çok Bahçeli'nin hoşuna gidecek Uğur böceği istilasına uğrayan Rize'de vatandaş isyan etti: Arı kovanlarımıza zarar veriyor Son Dakika! Siirt'in Kurtalan ilçesinde 5 büyüklüğünde deprem