Bursa'da İki Konsomatrisin Kavgası Kanlı Bitti - Son Dakika
Güncel

Bursa'da İki Konsomatrisin Kavgası Kanlı Bitti

Bursa\'da İki Konsomatrisin Kavgası Kanlı Bitti

Bursa'da, aynı evde yaşayan ve farklı gece kulüplerinde konsomatrislik yapan aşırı alkollü iki kadının tartışması kavgaya dönüştü.30 yaşındaki Aynur Dürel, 26 yaşındaki Gülhan Coşkun'un yüzüne biber gazı sıkıp tartaklarken, bu sırada mutfaktan meyve bıçağı alan Coşkun ise Dürel'i kalçasından yaraladı.

03.01.2012 12:34
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Bursa'da, aynı evde yaşayan ve farklı gece kulüplerinde konsomatrislik yapan aşırı alkollü iki kadının tartışması kavgaya dönüştü. 30 yaşındaki Aynur Dürel, 26 yaşındaki Gülhan Coşkun'un yüzüne biber gazı sıkıp tartaklarken, bu sırada mutfaktan meyve bıçağı alan Coşkun ise Dürel'i kalçasından yaraladı.

Farklı gece kulüplerinde konsomatrislik yapan Aynur Dürel ile Gülhan Coşkun sabaha karşı aşırı alkollü halde Dikkaldırım Mahallesi Kanalboyu Caddesi üzerindeki apartmanda birlikte oturdukları daireye geldi. Saat 06.00 sıralarında ikili tartışmaya başladı. Gülhan Coşkun'un sevgilisini sık sık eve getirmesine sinirlenen Dürel, Coşkun'a "Niye sevgilini sürekli eve getiriyorsun?" diye bağırmaya başladı. İki kadının tartışması bir süre sonra kavgaya dönüşüce Dürel çantasından çıkardığı biber gazını Coşkun'un yüzüne sıkarak, onu tartakladı. Sinirlenen Gülhan Coşkun da mutfaktan aldığı meyve bıçağıyla Aynur Dürel'e saldırmak istedi. Evden çıkarak dışarı kaçan Dürel'i kovalayan Coşkun, caddenin sonunda Aynur Dürel'i yakalayarak, onu kalçasından bıçaklayarak yaraladı. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen ambulansla Bursa Devlet Hastanesi'ne giden Aynur Dürel, burada tedaviye alındı. Dürel'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, Coşkun ise olaydan 2 saat sonra gözaltına alındı. Polis, olayla ilgili soruşturmaya başladı. - Bursa/ Osmangazi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bursa'da İki Konsomatrisin Kavgası Kanlı Bitti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement