Bursa'da Kaçak Akaryakıt Operasyonu - Son Dakika

Bursa'da Kaçak Akaryakıt Operasyonu

02.01.2012 12:41
Bursa'da Kaçak Akaryakıt Operasyonu

Bursa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yürütülen operasyonlar kapsamında kentte yaklaşık 35 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi.

Bursa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yürütülen operasyonlar kapsamında kentte yaklaşık 35 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi.

Bursa-İzmir Karayolu 37. kilometresinde kaçak gazyağı yüklü bir tankerin geçeği ihbarını alan Bursa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri yaptıkları operasyonla tankerle götürülen kaçak gazyağına el koydu. Jandarma tarafından yapılan yol kontrolünde V.M. isimli şahsın kullandığı tankerde faturasız ve mühürsüz olarak 25 bin litrelik gazyağı ele geçirildi. Jandarma tarafından yapılan soruşturma sırasında araçta yolcu olarak bulunan C.G. isimli şahıs adına düzenlenmiş irsaliye bulunduğu ve gazyağını H.D. isimli şahsa teslim edileceği tespit edildi.

Cumhuriyet Savcısının talimatı ile şahıslar Jandarma tarafından alınan ifadesine müteakip serbest bırakılırken, ele geçirilen 25 bin litrelik gazyağı İl Özel İdaresi yetkililerine teslim edildi. Olayla ilgili Jandarma tarafından tahkikata devam edilmekte.

"GEMLİK'TE PETROL KAÇAKÇILARINA DARBE"

Gemlik'te ise 23 bin litre kaçak akaryakıt (motorin) ile, 7 bin litre White Sprit maddesi ele geçirildi.

Alınan bilgiye göre; Gemlik - Yalova Karayolunda faaliyet gösteren bir petrol istasyonuna tankerle kaçak motorin boşaltılacağı ihbarını alan Bursa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri harekete geçti. Düzenledikleri operasyonda işletmeciliğini F.K.'nin yaptığı petrol istasyonunun yer altı tankında 23 bin litre ulusal markersiz kaçak akaryakıt (motorin) ile, akaryakıt istasyonunda bulunan B.Ö.'ye yönetimindeki tankerde 7 bin litre White Sprit maddesi ele geçirildi. Jandarma tarafından ele geçirilen araç ve akaryakıt Bursa Özel İdare Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi. Olayla ilgili tahkikat devam ediyor.

Bursa'da Kaçak Akaryakıt Operasyonu
Bursa'da Kaçak Akaryakıt Operasyonu
Bursa'da Kaçak Akaryakıt Operasyonu

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Bursa'da Kaçak Akaryakıt Operasyonu - Son Dakika


Son Dakika

Hamam ziyareti yapan Japon turist önce tellağın tacizine uğradı, sonra ahlaksız teklif aldı 16:54 Hamam ziyareti yapan Japon turist önce tellağın tacizine uğradı, sonra ahlaksız teklif aldı Son Dakika: Motorine bir zam daha! Fiyat 8,50'ye doğru gidiyor 16:35 Son Dakika: Motorine bir zam daha! Fiyat 8,50'ye doğru gidiyor Aracıyla sevgilisinin başını ezen genç kadının hız videoları ortaya çıktı 16:11 Aracıyla sevgilisinin başını ezen genç kadının hız videoları ortaya çıktı
Okan Kurt'un mekanda alıkonulduğu kavganın detayları ortaya çıktı 16:07 Okan Kurt'un mekanda alıkonulduğu kavganın detayları ortaya çıktı Türkiye ve Angola, karşılıklı olarak vizeyi kaldırdı 15:31 Türkiye ve Angola, karşılıklı olarak vizeyi kaldırdı WhatsApp, merakla beklenen özelliğini devreye soktu! Mesajlar sır gibi saklanacak 15:24 WhatsApp, merakla beklenen özelliğini devreye soktu! Mesajlar sır gibi saklanacak
Mısır üreticisi bayram ediyor! Ton fiyatı 1.500'den 2.600 liraya yükseldi 14:53 Mısır üreticisi bayram ediyor! Ton fiyatı 1.500'den 2.600 liraya yükseldi Bu balı toplamak için 150 metre yükseğe tırmanıyor, kilosu bin lira! Cumhurbaşkanı'na hediye edecek 14:19 Bu balı toplamak için 150 metre yükseğe tırmanıyor, kilosu bin lira! Cumhurbaşkanı'na hediye edecek
Advertisement