Son Dakika Haberleri: Bursa'da Mali Müşavirler İftarda Buluştu

Bursa'da Mali Müşavirler İftarda Buluştu

7 gün önce

Bursa Mali Müşavirler Meslekte Dayanışma ve Birlik Grubu tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği ile sektörün paydaşları bir araya geldi.

Bursa'da Mali Müşavirler İftarda Buluştu, System.String[]
Bursa Mali Müşavirler Meslekte Dayanışma ve Birlik Grubu tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği ile sektörün paydaşları bir araya geldi.

Çırağan Club'te düzenlenen iftar yemeğine Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa AK Parti Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Konya MHP Milletvekili Esin Kara, MHP Yürütme Kurulu Üyesi Nevzat Akkaya ve çok sayıda muhasebeci ve mali müşavir katıldı. Bursa Mali Müşavirler Meslekte Dayanışma ve Birlik Grubu Başkanı Asım Karaman açılış konuşmasında misafirlere hoş geldin mesajları vererek Başkanlık seçimleri için destek istedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, eski bir mali müşavir ve serbest muhasebeci olduğunu ifade ederek, "Mali müşavirlik 15 senedir yapmadığım bir meslek ancak meslek ile alakalı zorlukları biliyorum. Arkadaşlarım bana mali müşavirliği neden bıraktığımı sorduğunda, 'Onlara saçlarımı daha fazla kaybetmek istemiyorum' dedim. Bu mesleği icra edenleri çok iyi anlıyorum" şeklinde konuştu.

İftar yemeği, Bursa Mali Müşavirler Meslekte Dayanışma ve Birlik Grubu Başkanı Asım Karaman tarafından konuşmacılara plaket takdim edildikten sonra son buldu. - BURSA
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 10:59 Kaynak: İHABursalı İş Adamı İlk Kargo İhracatında Paris'e 1 Ton Baklava Satışı Gerçekleştirdi Cumhurbaşkanı Başdanışmanının, Danışmanı Oldu Yıldırım, İmamoğlu'nun Canlı Yayın Çağrısına Yanıt Verdi: Tek Başına Olmaz TIR'dan Dökülen Gübre Zincirleme Kazaya Neden Oldu! Ölü ve Yaralılar Var