Bursa'da otomobil tutkunlarından sosyal sorumluluk projesi - Son Dakika

Bursa'da otomobil tutkunlarından sosyal sorumluluk projesi

26.11.2020 16:25
Bursa'da otomobil tutkunlarından sosyal sorumluluk projesi, System.String[]

Bursa'da yaklaşık bir yıl önce "Bursa Toyota Club" çatısı altında bir araya gelen otomobil tutkunları, sosyal sorumluluk projesi kapsamında iki engelliye akülü araç hediye etti.

Bursa'da yaklaşık bir yıl önce "Bursa Toyota Club" çatısı altında bir araya gelen otomobil tutkunları, sosyal sorumluluk projesi kapsamında iki engelliye akülü araç hediye etti.

Haftada bir gün sanal ortamda buluşan grup üyeleri, farklı farklı sosyal sorumluluk etkinlikleriyle ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşuyor. Grup üyeleri, son olarak ihtiyaç sahibi 2 engelliye akülü araç yardımında bulundu.

Grubun başkanı Yasin Altın, yaptığı açıklamada, yaklaşık 800 kişinin oluşturduğu platformda amaçlarının iyilik yapmak olduğunu vurguladı.

Aşırı hız, tehlikeli araç kullanımı, gereksiz modifiye ve ses tesisatı gibi hoş olmayan konulardan uzak durduklarını, insanlara faydalı işler yapmayı kendilerine amaç edindiklerini anlatan Altın, şunları kaydetti:

"Daha önce öğrencilere bot, mont ve kıyafet yardımı yaptık. Ramazan ayında durumu olmayan ailelere erzak yardımında bulunduk. Şimdi ise iki kardeşimize akülü sandalye yardımı yaptık. Grubumuzda maddiyat ikinci planda olup amaç tamamen müşküle yardımdır. Aramızda olmak isteyen her marka araç sahibi ya da araç sahibi olmayan her ferde kapımız açıktır. Biz muhabbeti ve saygısı olan insan arıyoruz. Daha birçok projeyi hayata geçirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız şov değil, farkındalık oluşturmak."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bursa'da otomobil tutkunlarından sosyal sorumluluk projesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçeli Nabil Dirar, eski takımı Club Brugge ile anlaştı Gazetecinin Erdoğan'ın sözünü hatırlatarak sorduğu soru Merkez Bankası Başkanı'nı kızdırdı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bindiği otobüsün önüne geçen vatandaşlar, Sıddık Erikli isimli kişiyi şikayet etti Zamalek'ten resmi açıklama geldi! Mostafa Mohamed için Galatasaray'la anlaşıldı AK Partili Ünal: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oyu yüzde 52'nin altına, AK Partinin oyu ise yüzde 40'ın altına düşmedi Husumetli iki ailenin taşlı tüfekli kavgası kamerada Pamela Anderson, beşinci evliliğini inşaat ustası sevgilisi ile yaptı Sivaslı işadamı memleketine Türkiye'nin en büyük meyve bahçesini kuruyor