Bursa'da Satranç Turnuvası - Son Dakika

Bursa'da Satranç Turnuvası

17.02.2012 18:00
Bursa'da Satranç Turnuvası, System.String[]

Türkiye Satranç Federasyonu Bursa Şubesi ve Dağ-Der işbirliği ile ödüllü satranç turnuvası düzenlenecek.

Türkiye Satranç Federasyonu Bursa Şubesi ve Dağ-Der işbirliği ile ödüllü satranç turnuvası düzenlenecek.

Dağ-Der ( Harmancık, Orhaneli, Keles, Büyükorhan Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği) ve Türkiye Satranç Federasyonu işbirliği ile gerçekleştirilecek turnuva 24-26 Şubat tarihleri arasında yapılacak.

Türkiye Satranç Federasyonu Bursa Şubesi Başkanı Osman Olduk, yaptığı açıklamada, beklenen ve özlenen açık satranç turnuvalarının ilkini Dağ-Der katkılarıyla gerçekleştireceklerini söyledi.

Olduk, bin 600 lira ile birlikte şampiyonlara bazı hediyeler dağıtacaklarını belirterek, "Turnuvaya katılmak isteyen 18 yaş altı sporcularımızdan 30 lira diğer sporcularımızdan 50 lira katılım ücreti alacağız" dedi.

- BURSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bursa'da Satranç Turnuvası - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın öldü Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Öldü denilerek morga kaldırılan bebeğin yaşadığı ortaya çıktı Seyir halindeki tırın kasasına çarpan geyik telef oldu "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi