"Aşk yaşıyorlar" dediği eşi ve yeğenine tarlada tüfekle ateş açtı - Son Dakika

"Aşk yaşıyorlar" dediği eşi ve yeğenine tarlada tüfekle ateş açtı

26.09.2020 15:12

Bursa'da tarlada çalışan eşi ve yeğenini tüfekle yaralayan şahıs önce kaçtı, sonra teslim oldu. Eşiyle öz yeğeni arasında ilişki olduğunu iddia eden koca, bu konuda tarlada tartıştıklarını ve tüfekle kendilerine ateş ettiğini ifade etti.

Bursa Orhangazi'de geçtiğimiz perşembe günü akşam saatlerinde tarlada eşini ve yeğenini tüfekle yaraladıktan sonra kayıplara karışan Ertuğrul B. isimli şahıs jandarma tarafından gözaltına alındı. Zanlı adliyeye sevk edildi.

Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz perşembe günü Orhangazi Çeltikçi'de meydana gelen olayda Eruğrul B. (36) İsimli şahıs, Çeltikçi'deki bir tarlada çalışan eşi Duygu B. (34) ve yeğeni Ünal B.'ye (31) tüfekle ateş açmış olayda Duygu B. ve Ünal B. yaralanmıştı.

ÖNCE KAÇTI, SONRA TESLİM OLDU

Olay sonrasında bir ticari taksi ile İznik'e kaçan Ertuğrul B., yakınlarının ve jandarmanın ikna çabaları sonucu Orhangazi Jandarma ekiplerine teslim oldu. Jandarmadaki işlemleri tamamlanan Ertuğrul B, adliyeye sevk edildi.

YEĞENİ İLE İLİŞKİSİ OLDUĞUNU ÖNE SÜRDÜ

Eşi ve yeğenini yaralayan Ertuğrul B., jandarmadaki ifadesinde eşi Duygu B.'nin kendi öz yeğeni Ünal B. ile ilişkisi olduğunu bu konuda tarlada tartıştıklarını ve tüfekle kendilerine ateş ettiğini söyledi. Öte yandan Ertuğrul B.'nin olayda kullandığı tüfek de jandarma ekipleri tarafından ele geçirildi.

 Aşk yaşıyorlar dediği eşi ve yeğenine tarlada tüfekle ateş açtı

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa 'Aşk yaşıyorlar' dediği eşi ve yeğenine tarlada tüfekle ateş açtı - Son Dakika

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 23 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 74 kişi hayatını kaybetti, 2165 yeni hasta tespit edildi Bakan Koca, vatandaşlara korona aşısının ne zaman yapılacağını açıkladı: Muhtemelen aralıkta 5 milyon gibi bir aşılamayı yapabiliriz Son Dakika: Sağlık Bakanı Koca, grip aşısındaki liste tartışmasında topu Bilim Kurulu'na attı Dağlık Karabağ'daki çatışmada şehit düşen Albay Şükür Hemidov: Milli Kahraman ismini almaktan öte, o ada layık olmam gerekiyor "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Bakan Albayrak'tan istihdam müjdesi: Hazine ve Maliye Bakanlığı'na 5 bin personel alınacak 15 yıldır komada olan prens, ilk kez elini oynattı