Yenişehir Havaalanı'nda 8 Mayıs'ta başlayacak seferler 23 Mayıs'a ertelendi - Son Dakika

Yenişehir Havaalanı'nda 8 Mayıs'ta başlayacak seferler 23 Mayıs'a ertelendi

05.05.2021 11:20

Pandemi nedeniyle bir senedir kapalı olan Bursa Yenişehir Havaalanı'nın seferlere başlayacağı tarih tam kapanma nedeniyle ertelendi. 8 Mayıs'ta gerçekleşmesi planlanan seferler 23 Mayıs'ta başlayacak.

Türkiye'nin en gelişmiş havalimanlarından birisi olan Uluslararası Bursa Yenişehir Havaalanı'nın seferlere başlayacağı tarih ertelendi. Aynı zamanda İnovasyon Havalimanı seçilen Uluslararası Bursa Yenişehir Havaalanı'nda, 8 Mayıs'ta gerçekleşmesi beklenen uçak seferleri tam kapanma gerekçe gösterilerek 23 Mayıs tarihine ertelendi.

Bursa'da Yenişehir Havaalanı kapılarını kapattı! Uçak seferleri askıya alındı

ERZURUM, TRABZON VE MUŞ YOLCULUKLARI ERTELENDİ

Pandemi sürecinde yaklaşık bir yıldır kapalı olan Uluslararası Bursa Yenişehir Havaalanı'nda 8 Mayıs'ta başlayacak olan iç hat seferleri tam kapanma nedeniyle 23 Mayıs tarihine ertelendi.

23 Mayıs tarihinde başlaması planlanan iç hat seferleri çerçevesinde ilk olarak Erzurum, Trabzon ve Muş illerine uçuşlar başlayacak. Bursa'nın tek havalimanında pandemi öncesinde iç hat seferlerinin dışında hac umre ve yurt dışı seferler ile kargo taşımacılığı uçuşları da gerçekleşiyordu.

Bursa'da Yenişehir Havaalanı kapılarını kapattı! Uçak seferleri askıya alındı
Yenişehir Havaalanı'nda 8 Mayıs'ta başlayacak seferler 23 Mayıs'a ertelendi
Yenişehir Havaalanı'nda 8 Mayıs'ta başlayacak seferler 23 Mayıs'a ertelendi
Yenişehir Havaalanı'nda 8 Mayıs'ta başlayacak seferler 23 Mayıs'a ertelendi

Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Yenişehir Havaalanı'nda 8 Mayıs'ta başlayacak seferler 23 Mayıs'a ertelendi - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş'ta çarpıcı iddia! Sergen Yalçın yeni sözleşme için 23 milyon TL zam istiyor Beşiktaş'ta çarpıcı iddia! Sergen Yalçın yeni sözleşme için 23 milyon TL zam istiyor AK Partili Şamil Tayyar'dan Kılıçdaroğlu'nun erken seçim çağrısına şartlı destek AK Partili Şamil Tayyar'dan Kılıçdaroğlu'nun erken seçim çağrısına şartlı destek Show TV'den Güldür Güldür hayranlarını sevindirecek radikal karar Show TV'den Güldür Güldür hayranlarını sevindirecek radikal karar Kırmızı bültenle aranan terörist 'Sofi Nurettin'in öldürülmesinin detayları ortaya çıktı Kırmızı bültenle aranan terörist 'Sofi Nurettin'in öldürülmesinin detayları ortaya çıktı Arçelik, Amerikalı rakibi Whirlpool'un Türkiye'deki üretim merkezini satın alıyor Arçelik, Amerikalı rakibi Whirlpool'un Türkiye'deki üretim merkezini satın alıyor Defne Samyeli'nin 17 yaşındaki kızı Derin'in fotoğrafları, Instagram'ı salladı Defne Samyeli'nin 17 yaşındaki kızı Derin'in fotoğrafları, Instagram'ı salladı Üniversiteli Eda'yı yaşamdan koparan kaza göz göre göre gelmiş: Üniversiteli Eda'yı yaşamdan koparan kaza göz göre göre gelmiş: "Bana bir şey olmaz" dediler Pitonu andıran engerek yılanı, sürüye fazla yaklaşınca çoban köpekleri affetmedi Pitonu andıran engerek yılanı, sürüye fazla yaklaşınca çoban köpekleri affetmedi
Advertisement