Yılbaşı Gecesi Bıçaklı Kavga: 2 Ölü - Son Dakika

Yılbaşı Gecesi Bıçaklı Kavga: 2 Ölü

9 yıl önce

Bursa'da yılbaşı gecesi kız meselesi yüzünden çıkan bıçaklı kavgada 2 kişi öldü, 2 kişi ise ağır yaralandı.

Yılbaşı Gecesi Bıçaklı Kavga: 2 Ölü, System.String[]

Bursa'da yılbaşı gecesi kız meselesi yüzünden çıkan bıçaklı kavgada 2 kişi hayatını kaybederken, 2 kişi ise ağır yaralandı. Alkolün de etkisi ile büyüyen kavga neticesinde taraflar birbirini bıçakla ağır yaraladı.


Hastaneye kaldırılan iki genç hayatını kaybetti. Bir genç kızın eski ve yeni arkadaşının neden olduğu kavga kanlı bitti. Dün gece saat 01.00 sularında, yılbaşı eğlencesi sonrasında çıkan kavgada bıçaklar konuştu. Alkolün de etkisi ile kendilerinden geçen iki grup bıçaklarla birbirine girdi. Bursa Yıldırım ilçesi Değirmenönü Mahallesi'nde meydana gelen kavgada; 20 yaşındaki genç kız G.D.Ş.,'nin eski ve yeni arkadaşı birbirine bıçaklı kavgaya tutuştu.


Alınan bilgiye göre; G.D.Ş., yaklaşık 2 yıl önce aynı mahallede oturan Fethi M. (25) ile arkadaşlık etmeye başladı. Daha sonra aralarında çıkan tartışma sonrasında Fethi M.'den ayrılan G.D.Ş., Osmangazi ilçesi Alemdar Mahallesi'nde oturan kuaför Hakan Y. (20) ile arkadaşlık etmeye başladı. Aradan geçen zaman diliminde anlaşamadıkları için Hakan Y.'den de ayrılan genç kız, yeniden eski arkadaşı Fethi M.'ye döndü.


"YILBAŞI GECESİ BIÇAKLAR KONUŞTU"


Dün gece Fetih M., kız ardakaşı G.D.Ş.'yi yılbaşı eğlencesi için kendi evine davet etti. İki kişi evde eğlenirken, kuaför Hakan Y., eski kız arkadaşı G.D.Ş.'ye küfürlü bazı mesajlar gönderdi. Mesajı gören Fetih M. ise Hakan Y.'yi arayarak telefonda tartışmaya başladı.


Tartışmanın büyümesi üzerine ikili görüşmek üzere randevulaşıp telefonu kapattı. İki genç, yanlarına kardeşleri ve arkadaşlarını da alarak randevu için anlaştıkları Değirmenönü Mahallesi Merkez Camii önüne geldi.


Olay yerine Fethi M., amcasının çocukları Ahmet M. (24), Mehmet M. (27) ve arkadaşı Mehmet E.Y.'yi (24) alarak geldi. Kuaför Hakan Y. de ağabeyi Yusuf Y.'nin yanı sıra (25) arkadaşı Metin C. (19), Fatih Ö. (21), Şevket Ş. (18), Yusuf K. (18), Ali K.B. (18) ve Mustafa A.A.'yı da (22) alarak kavga yerine geldi. Yılbaşı eğlencesinden gelen yaklaşık 15 kişilik iki grup, alkolün de etkisiyle cadde ortasında bıçaklı kavgaya tutuştu.


Kavgada bıçaklarla çeşitli yerlerinden ağır yaralanan Fetih M. ile Yusuf Y. kaldırıldıkları hastanede müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Kavgada, kuaförlük yapan Hakan Y. ile Fatih Ö. ise çeşitli yerlerinden yaralandı. Kavgada hayatını kaybeden Yusuf Y.'nin genç kız G.D.Ş.'nin kuaför arkadaşı Hakan Y.'nin kardeşi olduğu öğrenildi.


Kavgaya müdahale eden Bursa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, 10 kişiyi gözaltına aldı. Hayatını kaybedenlerin cenazeleri, otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 04:05 Kaynak: CHASon Dakika

Zonguldak, Kastamonu, Ordu, Kütahya, Eskişehir ve Hatay'da koronavirüs alarmı verildi
Yuvada çalışan kadın, istismar ettiği 13 yaşındaki çocuktan bebek dünyaya getirdi İmamoğlu, Erbakan'ın ölüm yıl dönümü için paylaştığı fotoğraf ve mesajla iktidara gönderme yaptı