Bursa'da zafer ruhu metroda yaşatıldı - Son Dakika

Bursa'da zafer ruhu metroda yaşatıldı

4 ay önce

Bursa'da zafer ruhu metroda yaşatıldıBURSA - 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. yıldönümü, nedeniyle Bursaray'da oyuncular 30 Ağustos zaferinin ruhunu ve bilincini yolculara canlandırdı.

Bursa'da zafer ruhu metroda yaşatıldı

BURSA - 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. yıldönümü, nedeniyle Bursaray'da oyuncular 30 Ağustos zaferinin ruhunu ve bilincini yolculara canlandırdı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi yaklaşan 30 Ağustos zafer bayramının ruhunu yolculara yaşatmak amacıyla oyuncular tarafından BursaRay'da tiyatro gösteri düzenlendi. O esnada metroda seyahat eden vatandaşlardan bazıları şaşkın bir şekilde oyuncuları izlerken, bazı vatandaşların ise gözleri doldu.

Ayrıca Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş., Bursaray'da çekilen zafer ruhu adlı klipi twitter hesabından, #BüyükTaarruz'un 97. Yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e, silah arkadaşlarına ve aziz şehitlerimize minnetle #Zaferruhu mesajı ile paylaştı.

Bursa'da zafer ruhu metroda yaşatıldı

Haber Yayın Tarihi: 26.08.2019 10:52 Kaynak: İHASon Dakika

Karısını kendi yatağında başka bir adamla basan şahıs kurşun yağdırdı!
ATV'nin "Kimse Bilmez"i ekranlara veda ediyor! Abdullah Gül Şehir Üniversitesi'yle ilgili sessizliğini bozdu: Tayyip Bey'i aradım, "hukuk içinde bir çözüm üretilebilir" dedim